Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/09/07

Олег Тягнибок: Нинішня влада не шанує героїчного минулого, не шанує героїв УПА

Смерть останнього Головного командира героїчної Української повстанської армії Василя Кука ознаменувала собою закінчення цілої епохи в історії новітньої України. Василь Кук як і тисячі його побратимів так і не діждався визнання своєї боротьби з боку української держави. Власне не держави, а правлячої кланової верхівки, що узурпувала владу в Україні та глибоко зневажає усіх тих, хто за українську незалежність поклав життя, гнив в концтаборах, тюрмах, на сибірських спец поселеннях - заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час прощальної Панахиди у Будинку Вчителя в Києві.

Відсутність під час прощальної Панахиди вищих державних посадовців - глави держави, прем'єр-міністра, глави ВРУ - виявляє їхнє дійсне ставлення до українських героїв, національної історії, проблеми відновлення історичної справедливості".

Та це й не дивно, заявив лідер ВО "Свободи", адже переважно нинішні владоможці вихідці з компартноменклатури, з родин тих, хто у складі каральних загонів МГБ, НКВС, стрибків, провокативних псевдобоївок УПА - жорстоко нищили прагнення українців до Незалежності у середині ХХ століття".

Олег Тягнибок зазначив, що нашим святим обов'язком є шанувати тих, хто віддавав життя за цю Незалежність. "Визнання вояків ОУН-УПА борцями за незалежність стане виявом історичної справедливості. Це буде торжеством правди над наклепами, пам'ятті над забуттям. Бо сила - в правді. І правда переможе наперекір усім запіненим українофобам".


Довідка

Сьогодні, 11 вересня, генерал-хорунжого УПА Василя Кука поховають у смт Красне, що на Львівщині.

Лідер "Свободи" також заявив, що програмною ціллю партії, Положенням "Програми захисту українців" є вимога "визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України. Надати ветеранам ОУН-УПА належні пільги і компенсувати недодані за 16 років Незалежності.

ВО Свобода

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас