Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
07/08/07

Львів розвиватиметься за планом

Для нашого міста напишуть так звану стратегію сталого розвитку. Стратегія – це той документ, який має передбачити план розвитку Львова приблизно на чверть століття.

„Створюється бачення міста, як воно повинне виглядати на наступний період, передовсім у трьох напрямках: економіка, соціум і екологія”, - зазначає начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Львів – не перше місто України, яке напрацьовуватиме відповідний документ. Втім у цьому питанні Львів перейматиме досвід литовської столиці.

„Ми зробили ставку на ті ресурси, які є в нашому місті. Це люди, це територія, це культурна спадщина. І інші потенціали, які є в нашому місті”, - ділиться досвідом спеціаліст з Вільнюса Далія Бардаускіне. Вона вже прочитала кілька лекцій львівським фахівцям, які писатимуть стратегію розвитку Львова. А самим львів’янам порадила більше усміхатися і бути привітнішими. Бо мешканці – це одна із головних візитівок міста.

До слова, стратегія сталого розвитку дало поштовх Вільнюсу боротися у 2009-му році за звання культурної столиці Європи, а окремі пункти документу подали на гранти від Євросоюзу. Розробити стратегію сталого розвитку Львів планує вже за рік. У Вільнюсі цей документ готували удвічі довше.

РадіоМан

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас