Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
24/07/07

Степан Лукашик домовлявся з турками про дороги до «Євро-2012»

Учора, 23 липня, начальник головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик мав робочу зустріч з делегацією бізнес-кіл Туреччини, де мова йшла про підготовку області до «Євро-2012».

У коментарі Степан Лукашик наголосив, що під час цієї міжнародної зустрічі було визначено концепцію розвитку об’єктів, пов’язаних з «Євро-2012», у Львівській області та в місті Львові.

На запитання, яку саме галузь представляла ця делегація з Туреччини й чи не обмине визначена концепція стосовно «Євро-2012» Яворівський район, – Степан Лукашик пояснив, що вчорашні його співбесідники є фахівцями міжнародного класу в дорожній справі.

«Що стосується Яворівського району, то вироблена концепція розвитку об’єктів, пов’язаних з «Євро-2012», в жодному випадку цей регіон не обмине: у чому саме конкретно – скажу дещо пізніше, коли матиму на столі пакет документів, озброєний механізмами його реалізації. Яворівчани ж знають, до голослів’я я не звик», – зазначив Степан Лукашик.


Довідка

У Яворівському районі призначення начальником головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степана Лукашика інтелектуальна еліта зустріла привітно, бо, за словами, керівників солідних фірм, лише цей чоловік може дати раду підготовці до «Євро-2012». Люди згадують, як ще 16 років тому на міжнародній конференції в селищі Івано-Франковому (на колишній дачі Добрика) Степан Лукашик презентував свої концепції створення МАПП «Краковець», СЕЗ «Яворів», Яворівського національного природного парку, Міжнародного біосферного резервату «Розточчя» – тоді привселюдно один із на той час супер-банкірів назвав Степан Лукашика «яворівським мрійником», який, мовляв, хоче «звести аеропорт Васюки в якомусь там Яворові». Нині усі об’єкти, які ініціював у Яворіському районі колишній голова РДА Степан Лукашик – діють, а Біосферний резерват «Розточчя» взяло під своє крило ЮНЕСКО.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас