Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/08/13

Україні потрібні європейські стандарти життя і співпраця з Росією - Рибак

Голова Верховної Ради Володимир Рибак упевнений, що Україна та Росія знайдуть взаєморозуміння і залишаться стратегічними партнерами.

"Я думаю, що Україна як суверенна держава має право обирати свій шлях розвитку. Нам потрібні європейські стандарти життя і нам потрібно все зробити, щоб співпрацювати зі своїм стратегічним партнером Росією", - заявив В.Рибак двом телеканалам та агентству "Інтерфакс-Україна" в Києві в четвер, відповідаючи на запитання агентства, як розвиватимуться українсько-російські відносини у разі, якщо Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС, та чи залишиться вона стратегічним партнером Росії.

Спікер парламенту висловив упевненість, що непорозуміння, які іноді виникають у відносинах між Україною та Росією, буде вичерпано.

"Я упевнений у тому, що ми знайдемо підходи щодо основних напрямів, а всі непорозуміння, які виникають, вони й раніше були. Я не бачу тут нічого страшного", - сказав В.Рибак.

"Сьогодні необхідно розглядати російсько-українські відносини через продовження постійного діалогу, постійних зустрічей", - зазначив він.

В.Рибак повідомив, що у Верховної Ради є домовленість із Державною думою 31 жовтня провести в Дніпропетровську зустріч депутатів, представників урядів України та Росії і розглянути питання відносин в економічній сфері між двома державами. На його думку, гострі кути в українсько-російських відносинах необхідно обходити.

"Не можна сьогодні в міждержавних відносинах робити різкі випади, адже навіть із сусідами (у будинку - ІФ), з якими ми живемо, ми намагаємося жити дружно", - сказав він.

"Є велика держава Росія і є велика держава Україна, найбільші держави в Європі. Є зовнішня політика однієї, є зовнішня політика іншої держави, і кожна держава розглядає свої питання з погляду вигоди для свого населення", - наголосив В.Рибак.

Він зазначив, що Україна у своїх діях виходить із вигоди своїх громадян.

"Я думаю, ми врешті-решт знайдемо взаєморозуміння", - сказав спікер парламенту.


Інтерфакс-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics