Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/08/13

Росія панічно боїться європейського вибору України

Росія ніколи не виступала проти "європейського вибору" України і не перешкоджає підписанню угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив представник Міністерства закордонних справ Росії Олександр Лукашевич, повідомила прес-служба МЗС РФ.

Так, в офіційній відповіді МЗС РФ на питання ЗМІ про висловлювання представників Європейської комісії (ЄК) щодо перспектив відносин України і країн-членів Митного союзу (МС) Лукашевич заявив: "Нас здивувало, що в останні дні відразу кілька високопоставлених чиновників Єврокомісії (високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки ЄС Кетрін Ештон та член Єврокомісії Штефан Фюле) стали звинувачувати нашу країну ледь не в шантажі України, прагненні змусити її вступити в МС, а потім і в створюваний Євразійський економічний союз (ЄАЕС)... Хотіли б підкреслити, що на відміну від політиків з ЄС, що не стомлюються критикувати будь-які прояви інтересу наших сусідів до євразійської економічної інтеграції, ми ніколи не виступали проти "європейського вибору" України", - заявив Лукашевич.

Крім того, він підкреслив, що в декларації про Євразійську економічної інтеграції від 11 листопада 2011 р. Президенти Росії, Білорусі і Казахстану по суті зафіксували і "європейський вибір".

Лукашевич також зазначив, що проект угоди Україна - ЄС, який не так давно був оприлюднений, не містить реальних вигод для України, а веде до деіндустріалізації української економіки.

"Очевидно, що в короткостроковій і середньостроковій перспективі населення України чекають дуже важкі часи: доведеться ще тугіше "затягнути пояси", жити в умовах стрімко зростаючого безробіття, погіршення торговельного та платіжного балансу країни", - заявив Лукашевич.

Він зазначив, що вступ в силу положень УА про вільну торгівлю України з ЄС призведе до суттєвого погіршення умов взаємної торгівлі між Україною і країнами-членами МС.

Лукашевич також зазначив, що в Брюсселі всупереч будь-яким аргументам продовжують вважати і переконувати інших у тому, що подальший сценарій розвитку торгово-економічних відносин України і країн МС залежить виключно від доброї волі Росії.

"Ми не нав'язуємо Україні рішень, їх українське керівництво і український народ повинні прийняти самостійно", - заявив Лукашевич.

Нагадаємо, в листопаді у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, на якому очікується підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Політична риторика керівництва країни останнім часом була підкреслено проєвропейською, хоча на словах від співпраці з МС Україна теж не відмовляється.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics