Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/08/13

«Голос країни» Павло Табаков став автором саунд-треків і актором

Переможець популярного телепроекту «Голос країни» Павло Табаков дебютував у кінематографі – водночас і як автор саунд-треків, і як актор. Дебютним фільмом для голосистого співака стала мелодрама «Фото на документи» виробництва компанії Star Media, прем’єра якої відбулася на телеканалі «Інтер».

У композиторському «портфелі» Павла Табакова уже давно є папка під назвою «Музика для кіно». Тож продюсери компанії Star Media звернулися за адресою – і романтичну кіноісторію «Фото на документи» доповнили не менш романтичні пісні Табакова. У стрічці звучить чотири авторські пісні Павла. Одна з них, «Между землею и небом», стала головним саунд-треком мелодрами.

- Творці фільму звернулися до мене як до композитора і автора багатьох пісень, - каже Павло Табаков. - Я запропонував їм на вибір кілька композицій. І пісня "Между землею и небом" настільки сподобалась продюсерам «Фото на документи», що під неї навіть дещо переробили фінал фільму.

У мелодраматичному сценарії знайшлася невелика роль і для Павла Табакова. Зіграв співак практично самого себе – музиканта, виконавця, композитора. На знімальному майданчику, який розмістився у вагоні поїзда, Павло з гітарою в руках брав майстер-класи з акторської майстерності у виконавця головної ролі у фільмі «Фото на документи» – російського актора Ельдара Лебедєва. А Ельдар, у свою чергу, радився з Павлом щодо гітарних акордів, бо вже наступного дня актор знімався у сцені, у якій співав для своєї коханої ліричну пісню авторства Табакова «Навсегда».

У найближчих планах володаря титулу «Голос країни» Павла Табакова – зйомки кліпу на пісню «Между землею и небом», а також концертний тур «Мій світ» на підтримку однойменного альбому - містами Західної та Центральної України.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас