Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/08/13

Держархбудінспекція у Львівській області приховує реєстр "історичних" дозволів

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівcькій області не веде окремого обліку щодо пам’яток архітектури місцевого та національного значення м.Львова. Таку офіційну відповідь на інформаційний запит Львівського прес-клубу підписав т.в.о. начальника інспекції В.Миськів.

У запиті Прес-клубу було два конкретних запитання:

1. Скільки дозволів інспекція надала на реконструкцію і реставрацію будинків та приміщень у пам’ятках архітектури місцевого та національного значення міста Львова; кому надано ці дозволи і за якими адресами розташовані пам’ятки (у розрізі 2011, 2012 і 2013 років);
2. Які санкції і до яких порушників законодавства застосувала інспекція (у розрізі 2011, 2012 і 2013 років).

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівcькій області не відповіла конкретно на ці запитання, порушивши Закон «Про доступ до публічної інформації».

Натомість, відповідач скерував Прес-клуб до єдиного реєстру дозволів, який відкритий для публічного перегляду на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України за адресою www.dabi.gov.ua.

На цьому сайті інформації про належність об'єкту до переліку пам’яток архітектури місцевого та національного значення м.Львова не зазначена.

Пан Миськів наприкінці відповіді «винахідливо» пропонує Прес-клубу– цитуємо: «Для уточнення надання інформації Вам пропонуємо вказати точну адресу об’єкта будівництва та замовників виконання будівельних робіт». Хіба ж п.Миськів видає дозволи на адреси "історичних" об’єктів, не знаючи нічого про замовників виконання будівельних робіт?

Отже, три очевидні висновки:

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівcькій області за власним визнанням (читайте запит-відповідь №178/2 :
1) не веде окремого обліку щодо пам’яток архітектури місцевого і національного значення м.Львова;
2) приховує від публічного оприлюднення кількість виданих нею дозволів і адреси пам’яток архітектури місцевого та національного значення м.Львова;
3) приховує від громадськості санкції і порушників законодавства щодо ведення будівництва і реконструкції пам’яток архітектури місцевого та національного значення м.Львова.

У чому ж причина такої таємничості територіального державного органу щодо об’єктів, які є для львів’ян і ,навіть, ЮНЕСКО найціннішими і найдорожчими? Це запитання потребує докладнішого пошуку відповіді.

Адже такої ж позиції нерозголошення своїх погоджень на використання пам’яток архітектури дотримується також і управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, яке надало аналогічні за змістом відписки на запити Прес-клубу на цю тему. Як кажуть у таких випадках, продовження буде у наступних запитах і відповідях.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics