Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/08/13

Половина українців захищатиме Україну зі зброєю в руках

У серпні 61% опитаних схвалили б проголошення незалежності України, якби перед ними був такий вибір сьогодні. Про це говорять результати свіжого соціологічного опитування. 46% респондентів готові в разі загрози захищати територіальну цілісність України зі зброєю в руках. При цьому 28% не підтримали б незалежність України, а ще 13% не змогли визначитися. За минулий рік ці цифри майже не змінилися.

Якщо на заході країни схвалили б незалежність майже 90%, на півночі і в центрі - майже 70%, то на сході і півдні - менше половини, а на Донбасі - взагалі близько третини. Примітно, що на Донбасі кількість противників суверенітету обійшла число прихильників, тоді як рік тому ці показники були приблизно рівні.

Серед прихильників Партії регіонів близько половини підтримали б незалежність, а майже 40% - ні. Серед прихильників КПУ домінують противники незалежності (дві третини).

Дослідники також виявили, що чим молодші особи, що відповіли, тим більше вони підтримують суверенітет. Чоловіки більше схильні схвалювати незалежність, ніж жінки. Чим більше матеріально забезпечена людина, тим вища підтримка незалежності.

Нагадаємо, в 2010 році українців, готових у разі виникнення відповідної загрози захищати територіальну цілісність України зі зброєю в руках, було 43%, а в 2012 - лише третина.

У червні повідомлялося, що 69% громадян України, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології, вважають, що Україна і Росія повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас