Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
15/08/13

У Львові 13 терміналів з продажу квитків не видають решту

Сьогодні на зупинках електротранспорту Львова є 15 автоматів із продажу квитків. Наразі працюють 13 з них, ще 2 вийшли з ладу, у зв’язку з погодними умовами, їх полагодять до кінця тижня, повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

«Ми дещо змінили принцип роботи автоматів. Тепер він спочатку видає квитки, а потім друкує квитанцію. Бо бували випадки, коли мешканці брали квитанцію і не чекали, доки автомат надрукує квиток. Також змінилось те, що тепер автомат приймає купюри номіналом від 1 гривні. Раніше в термінал потрібно було спочатку вставити 2 гривні, а потім інші купюри», - розповів Сергій Перепелюк, в.о. начальника відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс».

На підприємстві зазначають, що найбільше люди користуються терміналами на вул. Сахарова, 2, Коновальця, 109 та вул. Зерновій, 5. Решту автомати, як і раніше, не видають, - її можна перерахувати на рахунок мобільного телефону або ж на благодійність.

«Така система діє в терміналах у всій Україні: у Києві, Львові, Харкові та інших містах. Як мені повідомили в банку, з яким співпрацюють благодійні організації, за кошти з терміналів вже провели лікування двох дітей та ще одну дитину скерували на операцію», - розповів Сергій Перепелюк.

Після завершення пілотного проекту інвестор прийматиме рішення про доцільність продовження співпраці з ЛКП «Львівелектротранс» та встановлення додаткових терміналів.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics