Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/08/13

Держінспектори у Львові не розрізняють «державну» горілку і "фірмові" настоянки

У Львові немає жодного ресторану, де клієнтам запропонують легальну (ліцензовану) настоянку власного виробництва. Такий висновок випливає з офіційної відповіді інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області.

Про те, що в Україні відбудуться перевірки якості спиртного в ресторанних господарствах, ще місяць тому на брифінгу заявив голова Державної інспекції України із захисту прав споживачів (Держспоживінспекція) Сергій Орєхов.

"У більшості ресторанних господарств України використовують лікеро-горілчані вироби власного виробництва. Немає жодних нормативних документів про походження цієї продукції. Ми не знаємо, наскільки ця продукція нешкідлива для споживачів", - сказав С.Орєхов.

Орєхов підписав розпорядження, яким доручив всім регіональним представництвам Держспоживінспекції провести перевірки ресторанних господарств.

Після оприлюднення такої заяви Львівський прес-клуб 18 липня надіслав інформаційний запит до інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області про те, скільки закладів громадського харчування на Львівщині та – відповідно – у Львові торгують алкогольними напоями власного виробництва.

Офіційна відповідь інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області така: «…У процесі проведення планових та позапланових заходів спеціалістами інспекції на території м. Львова та області не встановлено закладів ресторанного господарства, які торгують алкогольними напоями власного виробництва» .

Отже, львівські інспектори ані в ресторанних меню, ані на смак не розрізняють горілку від фірмових настоянок чи домашнього самогону. Також жодного разу ніхто із львівських державних захисників прав споживачів не був на весіллі у ресторані. Цікаво, чи таку ж наївну відповідь вони нададуть і своєму керівництву у Києві?

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас