Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/08/13

На Львівщині 1 грудня відкриють новий пункт пропуску “Грушів-Будомеж”

1 грудня 2013 року у Яворівському районі на Львівщині планують відкрити новий міжнародний автомобільний пункт пропуску через державний кордон України -“Грушів-Будомеж”, інформує прес-служба ЛОДА.

"Ця дорога мала бути завершена ще наприкінці минулого року – збудована, спроектована і здана. Пункт пропуску повинен був уже працювати. Однак для того, щоб нарешті завершити цей проект, нам знадобилось втручання глави держави. Віктор Янукович дав особисте доручення керівництву Укравтодору все-таки завершити роботи на цій ділянці, і запустити по ній рух до 1 грудня 2013 року. Сьогодні ситуація перебуває на контролі Львівської облдержадміністрації, і добре, що маємо позитивну динаміку у реалізації цього проекту”, – зазначив голова ЛОДА В. Шемчук.


"Відкриття нового міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон України, також дає можливість відремонтувати дороги, які ведуть через Нагачів до Яворова та в напрямку Рава-Руської. На цих ділянках буде замінене дорожнє покриття і виконані необхідні ремонтні роботи, відтак 15 тисяч мешканців які проживають на цій території, і які неодноразово звертались до мене, як до голови ОДА, матимуть можливість їздити цими шляхами”, – додав очільник області.

Начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатів зазначив, що першочерговим є ремонт дороги на ділянці Грушів-Яворів.

“Паралельно із відновлення дороги Грушів – Яворів, ми також проводитимемо роботи й на ділянці дороги Грушів – Немирів, на яку із державного бюджету виділено 3 мільйони гривень” – зазначив М.Гнатів.


”Фінансування передбачене у державному бюджеті, проект є у плані, відтак сьогодні є достатньо обігових коштів, щоб ці роботи йшли без зупинок”, – запевнив голова ЛОДА.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас