Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/08/13

На пляжі в Севастополі отруїлися 386 туристів, з них - 80 дітей

На севастопольському пляжі "Омега" отруїлися 386 туристів, зокрема, 80 дітей. Через таку велику кількості постраждалих, міська інфекційна лікарня більше не може приймати пацієнтів. Про це повідомляє телеканал "24".

За словами глави Севастопольської держадміністрації Володимира Яцуби, СЕС не виписала ніяких заборон щодо саме цього пляжу, адже тут досить маленька глибина водойми.

Він також додав, що відповідно до звітів СЕС про перевірку води поблизу цього пляжу, показники води в нормі.

У липні-серпні харчові та іншого роду отруєння традиційно перетворилися в справжню епідемію. Щодня надходять повідомлення про отруєння людей у кафе, на весільних банкетів та інших масових заходах.

Вчора повідомлялося про масове отруєння людей на весіллі у Житомирській обл. Згідно з останніми даними, кількість постраждалих склала 31 людину. Сьогодні повідомлялося, що у Львівській обл. у м. Золочів на весільному банкеті отруїлися 11 людей. Раніше на весіллі у Івано-Франківській обл. отруїлися 46 людей. У Черкаській обл. на весільному банкеті отруїлися 11 людей.

У Хмельницькому після святкування весілля з отруєнням були госпіталізовані 16 осіб. Перед цим, у Києві 47 співробітників офісного центру отруїлися після прийому їжі в громадському харчуванні, 27 осіб опинилися в лікарні. Раніше отруїлися діти в садочку в Києві та Одеській області.

У світлі цього в Україні очікуються перевірки продукції у мережах громадського харчування. Гряде також хвиля перевірок якості спиртного в українських ресторанах. Голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов, що в більшості ресторанних господарств України використовують лікеро-горілчані вироби власного виробництва і жодних документів про походження такої продукції немає.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас