Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
08/08/13

Зарплата жіночих професій - від 60 до 3 тисяч гривень

За даними дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, традиційно жіночими за кількістю резюме можна назвати такі сфери, як управління персоналом, маркетинг, бухгалтерію, індустрію спорту і краси. Очікування, стереотипи, а інколи об’єктивні умови праці призвели до того, що на деякі вакансії роботодавці більш охоче беруть саме жінок.

Міжнародна консалтингова компанія шукає HR-директора українського філіалу з досвідом роботи не менше 3-х років на аналогічній посаді в торговій компанії. При цьому кандидатом повинна бути жінка з вищою освітою, старша 30-ти років; від неї вимагається володіння знаннями законодавства і кадрового документообігу. До обов’язків входитиме безпосередня робота з персоналом, укладання внутрішніх регламентуючих документів і впровадження корпоративної культури. Роботодавець обіцяє заробітну платню від 60 000 грн., цікаві завдання і стабільну роботу у великій компанії.

Жінка з вищою освітою, у віці 28-40 років потрібна у торгову компанію на посаду директора підприємства з продажів металопрокату. Запропонована заробітна платня складає 25 000 грн. плюс премії за результатами роботи. У резюме пошукачі повинні в обов’язковому порядку вказати бажаний рівень доходу й причини звільнення з останніх 2-3 компаній, а також прикріпити до резюме фотографію. Крім цього, кандидатка повинна мати досвід успішних продажів від 5 років і досвід управління персоналом у сфері гуртової торгівлі. Сама ж робота передбачає організацію ефективного збуту й досягнення прибутковості підприємства.

Туристична агенція запрошує на роботу жінку від 27 до 45 років із вищою освітою і досвідом роботи 1-3 роки в цій сфері на посаду менеджера з туризму. Основними вимогами є високий рівень самоорганізації, відмінне знання ПК і вміння ефективно працювати в команді. Особливо важливим є досвід роботи з такими туристичними напрямками: Україна, країни Європи, Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Індонезія, Таїланд, Мальдіви, Сейшели та інші. Перевагою стане наявність власної бази клієнтів. Заробітна платня буде складати від 2000 до 8000 грн. залежно від результатів співбесіди., Роботодавець пропонує офіційне оформлення і можливість позмінного графіку роботи.

Компанія, що спеціалізується на ринку комплектуючих для виробництва меблів, шукає жінку 30-45 років із вищою економічною освітою на посаду головного бухгалтера із зарплатою від 8000 грн. Крім високого рівня професійності й досвіду роботи від 5 років на аналогічній посаді, головні вимоги до кандидатки — знання ЗЕД (імпорт, експорт) і 1С: Підприємство 8.2. До обов’язків майбутньої співробітниці буде входити повне ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до вимог законодавства, податкове планування і управління грошовими потоками, кредитування.

У компанію, яка займається проведенням корпоративів і шоу-програм для дітей, потрібна адміністратор. Перевагу матиме кандидатка, яка володіє грамотною чіткою вимовою, вміє вести переговори, виявляє активну життєву позицію. Після успішного інтерв’ю спеціалісту запропонують постійне працевлаштування, безкоштовне сертифіковане навчання, щотижневу виплату заробітної платні, перспективи кар’єрного зростання. Очікувана зарплата — від 4000 грн. плюс бонуси за залучення клієнтів.

Жінка у гарній фізичній формі й з хорошими зовнішніми даними може спробувати себе в ролі тренера в фітнес-клубі. Роботодавець обіцяє заробітну платню від 3000 до 8000 грн. залежно від кваліфікації претендентки. Досвід роботи не обов’язковий, але кандидатки з вищою фізкультурною або хореографічною освітою матимуть більше шансів, щоб отримати цю посаду. До обов’язків тренера буде входити проведення групових жіночих занять із фітнесу, ведення існуючих клієнтів і залучення нових. Професійне, сертифіковане навчання тренерській роботі разом із гнучким графіком є додатковими перевагами цієї вакансії.

Інформація отримана з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в червні 2013 року.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас