Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
31/07/13

Менінгіт на Львівщину прийшов з Росії

Від початку липня на Львівщині зареєстровано 60 випадків захворювання на серозні менінгіти. Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» повідомила головний позаштатний епідеміолог департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Наталія Тімко.

Найбільша кількість хворих, за словами Тімко, сконцентрована у Буському районі. Там зареєстровано 25 випадків, з них 8 – серед дітей. Люди дотепер перебувають на стаціонарному лікуванні, але іхньому життю нічого не загрожує. Наталія Тімко вважає, що ентеровірусна інспекція, яка провокує серозні менінгіти, прийшла з Росії, оскільки про спалахи ентеровірусу повідомили з Російської Федерації.

Надзвичайно високим є нині рівень захворювання на вірусні гепатити В і С, які передаються парентеральним шляхом, через статеві стосунки, зубну щітку, рушник тощо, розповіла Наталія Тімко.

Надзвичайно актуальним є, за словами позаштатного епідеміолога, і захворювання на ботулізм, яке спричиняє споживання продуктів з бомбажних банок – особливо мясні і рибні консерви.

Крім того, зараз у Європі поширюється респіраторна близькосхідна короновірусна інфекція. Є небезпека, що вона може потрапити на Львівщину, оскільки передається повітряно-крапельним шляхом.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас