Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
31/07/13

Кожен район Львова одержав по мільйону на хідники

Цьогоріч у Львові після доріг та велодоріжок, нарешті, міська рада вирішила подбати й про пішоходів. Кожному району з міського бюджету надали майже 1 мільйон гривень на нагальні ремонти хідників на тридцяти вулицях міста.

Хідники на вул. Замарстинівській (Липинського – Лінкольна) – Торф’яна планують уже відремонтувати до вересня: з обох боків вулиць. Хоча дорожнє покриття на цій ділянці цього року залишиться без змін, незважаючи на ями та вибоїни.

«Цей район є специфічним. Тут живе дуже багато незрячих людей і розташований їхній клуб. Тому ми намагаємося пристосувати ці хідники й до людей з проблемами зору. Вони дуже страждали від поганого стану хідників. Тому ми намагаємося хоча б трохи цю ситуацію покращити», - заявив міський голова Львова Андрій Садовий журналістам, яких сьогодні запросили на цей об'єкт.

Ремонт триває з перервами через проблеми у казначействі з переказуванням грошей.

«У нас потужна бригада, працюємо швидко. Маємо лише проблему з фінансуванням. Місто має дуже велику заборгованість перед нашою фірмою. Востаннє ми отримували кошти майже місяць тому. Борг цей є ще за 2011 рік. Зараз у Львівській області ми вже виконали робіт на загальну суму 18 млн гривень, з яких лише 4 млн нам повернули», - заявила директор підрядника ВАТ «ШРБУ -65» Леся Марега.

Крім цього, у Шевченківському районі вже реконструйовано тротуари на вул. Величковського, тривають роботи на вулицях Хімічній і Остряниці, заплановані – на проспекті Чорновола, вулицях Мазепи, Липинського, Рапопорта Леонтовича.

У Сихівському районі зробили хідники на вул. Полуботка, тривають роботи на вул. Дністерській, передбачені – на вул. Литвиненка, пр. Червоної Калини.

У Личаківському районі роблять хідники на вул. Личаківській, а планують - на вул. Зеленій і Костя Левицького.

У Галицькому районі виконують ремонтні роботи на вул. Зеленій, а планують - на вул. Самчука, Франка, Гавришкевича, Шолом-Алейхема.

У Залізничному районі закінчили вул. Патона і Авіаційну, в планах – вул. Виговського, Левандівська і Гніздовського.

У Франківському районі ремонтують вул. Городоцьку, Кульпарківську, планують - вул. Сахарова та Наукову.

Про якість і вартість цих хідників – у наступних матеріалах.

Марта Кобринович

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас