Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
31/07/13

Сланцевий газ підірве гегемонію Кремля на ринку ЄС і США – експерт

Україна вперше за останні десятиліття в позитивному сенсі втягнута Європейським Союзом в протистояння з їхнім головним суперником – Росією щодо газу, заявив міністр енергетики опозиційного уряду Юлії Тимошенко, екс-народний депутат України Олекса Гудима у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» .

«США відкрили у себе велетенські поклади сланцевого газу, і вони готують його у скрапленому вигляді великими танкерами-метановозами доставлятитв на ринки Європи і не тільки. Це означає, що буде серйозно підірвана гегемонія Кремля у використанні газу на ринку ЄС. І Україна або буде з ЄС і США, або вона піде під протекторат Росії. ЗМІ передчасно нагнітають паніку. Немає ще в Україні видобутку сланцевого газу. Іде тільки розвідка на кошти двох світових компаній. І треба бути наївними, щоб не дозволити американцям здійснити розвідку – чи маємо ми ті поклади насправді, чи ні»,- наголосив Олекса Гудима.

«Коли ж справа дійде до видобутку, - вважає Олекса Гудима,- то треба буде використовувати ті компанії, які готові витрати від 100 до 300 тисяч доларів щорічно, для екологічного контролю в зоні, де буде відбуватися буріння. Вони готові відкрити у Львівському національному університеті незалежну екологічну лабораторію, яка буде моніторити основні показники – повітря, воду, грунти, підземні води. Так, як в Польщі. А, може, видобутку взагалі не буде, але ми будемо знати, що володіємо двома велетенськими покладами сланцевого газу. США впродовж десятків років, маючи велетенські запаси нафти, не видобували її, але вони ставали сильнішими, бо вони її мали»,- переконаний Олекса Гудима.

Екс-нардеп не бачить жодної загрози ні в Харківській, ні у Львівській, ні у Франківській областях, коли йдеться про використання інвестицій на пошук покладів сланцевого газу.

І ще один аргумент Олекси Гудими на користь сланцевого газу: «Якщо Віктор Медведчук, нова зірка Кремля, в присутності Путіна говорить, що сланцевий газ є щось страшне для України, то українці повинні зробити адекватний висновок про реальну користь цього газу для України№.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics