Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/07/13

Скільки із 1874 приміщень-пам’яток у Львові і ким приватизовано

18 липня Львівський прес-клуб подав інформаційниq запит до Львівської міської ради про таке:

- скільки дозволів у 2003-2013 роках (окремо за роками) і ким надано у Львові на відчуження нерухомого майна в пам’ятках архітектури та історії Львова національного і місцевого значення (просимо подати окремо);
- скільки квадратних метрів нерухомого майна в пам’ятках архітектури та історії Львова національного і місцевого значення (просимо подати окремо) було приватизовано:
- скільки дозволів у 2003-2013 роках (окремо за роками) і ким надано у Львові на оренду нерухомого майна в пам’ятках архітектури та історії Львова національного і місцевого значення (просимо подати окремо);
- скільки квадратних метрів нерухомого майна в пам’ятках архітектури та історії Львова національного і місцевого значення (просимо подати окремо) було взято в оренду;
- за якою схемою (на підставі чиїх рішень) відбувалися відчуження і оренда цього нерухомого майна.

На цей запит Львівський прес-клуб згодом одержав відповідь від управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Воно повідомило, що у Львові налічується 214 пам’яток архітектури і містобудування за категорією національного значення, які перебувають під охороною держави, і 1874 пам’ятки – за категорією місцевого значення.

Далі цитуємо абзац з офіційної відповіді з міськради: «Управління охорони історичного середовища не надає довзолів на відчуження нерухомого майна в пам’ятках архітектури та історії м.Львова. Функціональне використання приміщень у пам’ятках залежить від типу будинку, в житлових будинках-пам’ятках – під житлову функцію, щодо інших видів використання – це, як правило, громадські та адміністративні будинки, а також використання окремих притміщень здійснюється під заклади побутового обслуговування та громадського харчування». Крапка і підпис: начальник управління Л.Онищенко-Швець.

По-перше, Львівський прес-клуб запитував міську раду, а не управління охорони історичного середовища, «яке не надає дозволів».

По-друге, якщо управління «не надає дозволів», то мало би бодай знати відповіді (володіти інформацією) на запитання Прес-клубу.

По-третє, якщо це управління повинно володіти інформацією про використання пам’яток, то зобов’язане також інформувати про це громаду згідно з вимогами Закону «Про доступ до публічної інформації».

По-четверте, управління також зобов’язане розповідати про використання пам’яток архітектури та історії у Львові закладами побутового обслуговування і громадського харчування, навіть якщо дуже не хочеться це робити з якихось причин, про які клієнти цих закладів можуть тільки здогадуватися.

По-п’яте, якщо це управління не знає інформації або знає її, але не розповідає про неї, щоб не накликати на себе критику, то цей підрозділ міськради треба перейменувати в управління охорони таємниць пам’яток охорони історичного середовища. Депутати мали би підтримати таку пропозицію.

Для того, щоб перевірити усіх цих п’ять варіантів, Львівський прес-клуб подав повторний інормаційний запит, залишивши у ньому, звісно, й останнє запитання: за якою схемою (на підставі чиїх рішень) відбувалися відчуження і оренда цього нерухомого майна?

На повторний запит до Львівської міськради Прес-клуб знову одержав відповідь від управління охорони пам’яток історичного середовища. Коротшу, але бодай на йоту змістовнішу: «Повідомляємо у межах повноважень УОІС , що управління охорони історичного середовища дозволів на відчуження не надає. УОІС надає висновки щодо відчуження (зміни власника) приватизованих приміщень у пам’ятках архітектури місцевого значення».
Крапка. І підпис – також коротший – Л. Онищенко.

Тільки після повторного запиту УОІС пригадало, що «надає висновки щодо відчуження (зміни власника) приватизованих приміщень у пам’ятках архітектури місцевого значення».

Львівський прес-клуб 30 липня надішле до Львівської міської ради третій інформаційний запит.

Львівська міська рада ( а не тільки УОІС) зобов’язана дати відповідь і про висновки, і про схеми відчуження пам’яток місцевого значення.

Бо на то нема ради.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас