Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/07/13

Папа Римський не засуджуватиме священиків-геїв

Сьогодні, 29 липня, глава Католицької церкви Папа Римський Франциск звернувся до ЛБГТ-спільноти з примирною промовою, в якій він дав обіцянку не засуджувати священиків за їхню нетрадиційну орієнтацію. Франциск зробив відповідну заяву в ході прес-конференції за підсумками його поїздки до Бразилії.
"Якщо людина - гей і перебуває в пошуках бога, і її наміри чисті, хто я такий, щоб засуджувати її?", - наводить слова понтифіка видання Corrierre della Sera.
Він додав, що слід пробачити священикам-гомосексуалам, а їхні гріхи - відпустити.

Зазначимо, попередник Франциска Бенедикт XVI дотримувався більш жорсткої позиції. Він видав заборону на прийняття духовного сану людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.
Тим часом, в ході візиту до Бразилії Франциск висловився проти легалізації наркотиків. Про це пише Кореспондент за матерiалами Інтерфаксу.

У Львові, судячи з публічних акцій, представники громадських організацій більше притримувалися жорсткої позиції Бенедикта XVI. Зокрема це виявилося напередодні намагань нетрадиційної спільноти провести парад ЛГБТ у Києві . Дехто з громадських активістів на Львівщині говорив навіть про спроби запровадження в Україні гомодиктатури.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас