Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/07/13

Садовий здійснить голубу мрію велосипедистів Львова: сяде на ровер

Міський голова Львова Андрій Садовий домовився з головами районів Львова про те, що вони оглядатимуть територію районів на велосипедах, які самі придбають собі за власний кошт. Про це Садовий повідомив на брифінгу 29 липня.

«Самі куплять, ровери зараз не такі дорогі. Вони будуть мати більше здоров’я, коли будуть займатися велоспортом. Це моя рекомендація, такого розпорядження я не підписував. Хто не виконає – буду робити висновки, мені потрібні керівники у хорошій спортивній формі», – сказав міський голова і додав, що, наприклад, голова Сихівського району Ірина Маруняк ходить у спортзал на Сихові.

«Окрім того, щоб зробити велодоріжку, чим ми зараз активно займаємось, треба також промувати велорух. Ми проїхали ділянку на Липинського, яка зроблена недавно. Обуренням деяких мешканців не було меж, що вони собі йдуть, а їм кажуть відійти. Якби люди йшли по дорозі – нікому до голови не спаде – це не можна. А велодоріжка – це ще у нас сприймається так собі. Дуже важливо, щоб була промоція велоруху, щоб керівники різних рівнів активно в цьому брали участь. Важливо, щоб люди розуміли: це вид транспорту, і доріжка має бути для велосипедистів», – сказав Андрій Садовий.

Цього року, нагадав міський голова, у Львові планують зробити рекордний обсяг робіт – близько 30 км велодоріжок.

«І на кінець року вийдемо на близько 50 км велодоріжок у місті. До 2020 року в нас у планах – 268 км. Це приблизно стільки ж, як в Копенгагені, який вважається столицею велоруху в Європі», – сказав мер.

Він також розповів, що велосипедом користується не так часто, як би хотілося, але раз у місяць-два – він на велосипеді. Їздити на роботу на велосипеді, зі слів міського голови, він готовий тоді, коли велодоріжки будуть обладнані більш-менш у всіх районах міста: « Якщо мер поїде , а в інших районах не буде велодоріжок, то будуть спекуляції… Буду особистим прикладом промувати. Діти і дружина дуже часто з дому їдуть на велосипедах в центр. Це дуже комфортно по часу: швидше, ніж їхати громадським транспортом, немає корків. Думаю, ми перевалимо такий вал свідомості, щоб люди розуміли, що це корисно для здоров’я», – додав він.

Нагадаємо, низку велодоріжок у Львові збудують за кошти німецького гранту. Зараз у Львові тривають роботи з облаштування велодоріжки на вул. Січових Стрільців. Про це повідомляє сайт Zaxid.net.

Щоправда, не все так безхмарно у справі прокладання велодоріжок. Нещодавно Львівський прес-клуб подавав інформаційний запит до ЛМР щодо фінансування робіт з прокладання велодоріжок. На жаль, Львівська міська рада не оприлюднила у своїй відповіді жодної конкретної суми, яка була використана на будівництво велодоріжок, мотивуючи це тим, що частина їх збудована в ході реконструкції вулиць. Отже, за логікою чиновників, ЛМР свідомо недовкладає матеріалів і робіт у ремонт вулиць, аби перекинути їх на розбудову велоструктури у Львові. Або ж інакше: частину велодоріжок зробили задарма, тобто безоплатно, у в ході реконструкції вулиць. І третій варіант: на спорудження одних і тих велодоріжок використовують, як бюджетіні, так і грантові кошти. Саме з цього приводу Львівський прес-клуб надіслав новий запит до міськради.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас