Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/07/13

Львівську "Батьківщину" зміцнюють депутати-"фронтозмінівці"

Під час сьогоднішнього засідання бюро ЛОПО ВО «Батьківщина» до його складу було введено Степана Кубіва і Олега Баса. На засіданні бюро також ухвалено рішення про прийняття до лав ВО «Батьківщина» сімох депутатів Львівської обласної ради, які були обрані від "Фронту змін": Ю. Вереса, І.Криськіва, С. Ясницького, О.Рісного, Б.Чечотки, Г.Костюк, Б.Сидорака. Заяви від окремих депутатів Львівської обласної ради про вступ до ВО «Батьківщина» надійшли у відповідні територіальні партійні організації ВО «Батьківщина» у Львівській області. Також членом ВО «Батьківщина» став Олег Бас (колишній голова Львівської обласної організації ПРП).

Відповідно до рішення про утворення фракції «Батьківщина» у ЛОР, яке було прийнятого на розширеному засіданні бюро партійної організації 13 липня, засідання бюро 25 липня ухвалило низку рішень щодо організаційних питань діяльності фракції у Львівській обласній раді.

Відповідно до рішення бюро головою фракції ВО «Батьківщина» у ЛОР обрано Миколу Кадикало. Його ж було обрано першим заступником голови ЛОПО ВО «Батьківщина», заступником з агітаційно-пропагандистської роботи – Олега Баса.

Рішенням бюро з його складу виведено Лідію Котеляк. Відповідне рішення бюро ухвалило у зв’язку із тим, що на з’їзді ВО «Батьківщина» її було обрано до складу Центральної контрольно-ревізійної комісії партії. Відповідно до роз’яснень голови згаданої комісії, народного депутата України Романа Забзалюка, член згаданої комісії не може поєднувати таку посаду з членством у бюро територіальної партійної організації.

Участь у засіданні взяв куратор Львівської області від ВО «Батьківщина» Сергій Власенко, народні депутати України Степан Кубів, Андрій Парубій, Ігор Васюник, Лідія Котеляк.

Про це повідомила прес-служба ЛОПО ВО "Батьківщина".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics