Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/07/13

Блокада гуртожитку на Зеленій у Львові

Сьогодні вже третій день мешканці гуртожитку на вулиці Зеленій, 57 у Львові перебувають в енергетичній блокаді. Енергетики відімкнули у будинку електроенергію через небажання Львівської міськради укладати з ПАТ «Львівобленерго» договір про енергопостачання. У такий спосіб посадовці Ратуші воюють за цей будинок: не виконуючи судових рішень з легалізації мешканців гуртожитку і передання їм у законне користування приміщень, в які вони впродовж багатьох років інвестували власні кошти.

Сьогодні скарги мешканців вислухають у прокуратурі, яка повинна втрутитися в ситуацію і припинити волюнтаризм чиновників. Про це "ЩЛ" повідомила правник Олександра Баб’як.

"Відкритий лист до міського голови та депутатів Львівської міської ради

Ми, мешканці гуртожитку на вул. Зеленій, 57 у м. Львові, глибоко стурбовані подіями, що відбуваються довкола нашої домівки. Адже гуртожиток перебуває в комунальній власності територіальної громади міста, хоч після закінчення у 2008 році терміну його оренди ДАП «Львівські авіалінії» міською радою досі не визначено балансоутримувача гуртожитку та не передано його на обслуговування до відповідного ЛКП, що істотно впливає на умови нашого проживання.

Через руйнування системи опалення у 2008 році ми змушені жити в постійному холоді, однак ми збираємо кошти і самостійно впродовж років здійснюємо поточний ремонт будівлі та оплачуємо за надані комунальні послуги. Байдужість до проблеми опалення в гуртожитку з часом отримала своє пояснення, як виявилося «на папері» для виконавчих структур міськради усі ці роки ми обігрівалися за допомогою встановленого автономного опалення, якого насправді немає, як і немає жодних технічних дозволів. Не зважаючи на постійне ігнорування чиновниками проблеми мешканців гуртожитку,ми все ж віримо, що міська влада не може йти проти людей та виганяти їх на вулицю всупереч усім діючим законам.

Багаторічні поневіряння владними коридорами у пошуках захисту житлових прав примусили нас звернутися у 2012 році до суду.

1 листопада 2012 року Галицький районний суд м. Львова задовольнив позовні вимоги мешканців гуртожитку прозобов’язання ЛМР винести на чергове засідання сесії питання про залишення цілісного майнового комплексу по вул. Зелена, 57 в статусі «гуртожиток» та надання мешканцям дозволу на приватизацію житлових приміщень. Оскарження міською радою даної постанови суду не дало жодних результатів, 18 червня цього року апеляційний суд своєю ухвалою залишив постанову суду І-ї інстанції без змін.

На жаль, ні закони України, ні рішення судів не взмозі захистити нас, 1 липня 2013 року завершився договір про надання електроенергії, однак міською радою не чиниться жодних дій для укладення нового, тому вже невдовзі ми залишимося в абсолютно холодному приміщенні ще й без світла.

У 2010 році мешканці міста Львова делегували управління майном та ведення господарювання у місті Вам, Андрію Івановичу, та новообраному депутатському складу. Однак бездіяльність органів місцевого самоврядування та небажання виконавчими структурами Львівської міської ради виконувати положенняЗакону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», відсутність умов для оплати коштів за утримування будинку та прибудинкової території створюють враження бездарного управління ввіреним Вам житловим фондом територіальної громади, який за таких умов не уникне руйнації.

Ми переконані, що живучи в правовому суспільстві ні громадськість, ні влада не залишаться осторонь нашої проблеми та закликаємо владу припинити цькування людей та стати врешті на їхній захист".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics