Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
24/07/13

Італійська компанія із видобутку сланцевого газу, партнер "Газпрому", відкриває офіс у Львові

Італійська компанія Eni Ukraine Holdings BV із видобутку сланцевого газу, яка входить до складу ТОВ «Західгазінвест» відкриває офіс у Львові. Про це 3 липня розповів генеральний директор компанії «Ені Україна» Алдо Наполітано на зустрічі з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм. Під час зустрічі Алдо Наполітано розповів також про своє підприємство, його діяльність на світовому ринку та про бізнес-плани в Україні, зокрема і на Львівщині. Про це інформує прес-служба ЛОР.

Алдо Наполітано завевнив голову облради, що компанія Eni Ukraine Holdings BV обов’язково візьме до уваги побажання місцевої влади, а також залучатиме до дослідницько-розвідувальної роботи місцевих спеціалістів та науковців.

Нагадаємо, що компанія Eni Ukraine Holdings BV придбала частку в статутному капіталі ТОВ "Західгазінвест" (м. Коломия, Івано-Франківська обл.), що забезпечує більше 50% голосів у вищому органі управління ТОВ "Західгазінвест". Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Як відомо, "Західгазінвест" володіє ліцензією на видобуток сланцевого газу в Львівському вугільному басейні.
Eni, яка прагне розширити свою присутність в Україні, підписала угоди з розробки родовища сланцевого газу в західному регіоні країни.

Eni Ukraine Holdings B.V. входить в структуру одного з найбільших у світі енергетичних компаній Eni, яка бере участь у розвідці, видобутку, транспортування, а також збуті нафти і газу.

"Західгазінвест" було створено на початку 2012 р. Є підконтрольним державної компанії "Надра України" і нафтогазової компанії Cadogan Petroleum.

ENI - одна з найбільших міжнародних енергетичних компаній. Вона, зокрема, є партнером ВАТ "Газпром" в проекті газопроводу "Південний потік". ENI працює в 79 країнах, загальний штат компанії налічує 80 тис. осіб.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics