Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/13

Двірники штурмували Ратушу

Сьогодні понад 100 двірників Львова пікетували міську раду, вимагаючи адекватно оплачувати їхню роботу. Комунальники вимагали достойної оплати праці. Із вигуками «Ганьба» вони навіть зайшли у стіни міської ради, коли відбувалася сесія.

«Ми терпимо хронічне недофінансування. Люди за свою працю не отримують нормальної зарплатні. Якщо за прибирання сходових кліток двірнику заплатять повністю, то за упорядкування прибудинкової території він може сподіватися лише на 50-60% оплату. Хіба це нормально для такого туристичного міста, як Львів? От нам голова бюджетної комісії Яромир Самагальський сказав, що ми взагалі можемо не займатися озелененням і естетичним виглядом міста, що це взагалі не потрібно!»- сказав голова Львіської профспілки працівників житлово-комунального господарства Богдан Козло.

Для нормальної оплати праці комунальників потрібно близько 18 млн гривень та ще 30 млн грн вони хочуть на озеленення. На сьогоднішній день вони отримали лише 4,8 млн.

«Я вже два місяці не отримую зарплати за виконану роботу. Прийшла сюди, аби разом з колегами добитися нормальної оплати праці. Нам раніше обіцяли платити по 1600 гривень за місяць, але цього так і не зробили", - скаржиться пані Галина.

"Гроші на зарплатню двірникам і працівникам ЛШЕД чиновники міськради витратили не за призначенням. Ми солідарні з двірниками, але не можемо надати додаткові кошти і тим самим відібрати їх в освітян та медиків. На цей час в залишку асигнувань на саночистку є 21 мільйон гривень. Цього достатньо на виплату зарплат, якщо чиновники знову не почнуть на власний розсуд здійснювати перерозподіл", - згодом сказав голова бюджетної комісії міськради Яромир Самагальський.

Депутати пообіцяли надати комунальникам 15 млн гривень.

Марта Кобринович,
спеціально для "Щоденного Львова".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас