Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

«Лев» здає безпритульних собак на м'ясо-кісткове борошно

На сьогоднішній сесії до міського голови Андріюя Садового подано депутатське звернення щодо проблеми вилову безпритульних тварин. У Львові вилов, тимчасове утримання і регулювання кількості безпритульних собак здійснює комунальне підприємство «Лев», підпорядковане управлінню житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Як не дивно, але ця установа виявилася повністю закритою. Жодного доступу до інформації щодо діяльності ЛКП немає. Зокрема, неможливо дізнатися, скільки тварин виловлюється,, як ведеться облік, яка доля цих тварин. Собаки, що потрапляють у ЛКП «Лев», здебільшого безслідно щезають.

На сполох вже давно б’ють громадські активісти, які працюють з безпритульними тваринами. Вони подають фото- і відеодокази нелюдського ставлення до тварин у підприємстві «Лев». У вольєрах через інфекційні хвороби трупи собак лежать поряд із живими тваринами і гниють по кілька днів, доки їх не витягнуть хіба що волонтери.

Зате від волонтерів і мешканців у «Леві» вимагають гроші за вуличних тварин, яких хочуть забрати з притулку. Також регулярно у Львові трапляються масові отруєння собак, коли страждають і безпритульні, і домашні тварини.

На Жовківському заводі із виробництва м'ясо-кісткового борошна трупи тварин легально приймають по 5 грн. за кг, а нелегально – по 4 грн. На відео, яке зняли журналісти, директор цього заводу підтверджує, що ЛКП «Лев» регулярно привозить на переробку близько півтони трупів тварин. Напрошується висновок, що на комунальному підприємстві тварин знищують для отримання прибутку.

Віднедавна ЛКП «Лев» виловлює тварин і у Трускавці – згідно з документами, наданими Трускавецькою міською радою. Цих тварин ані у Львові немає, ані до Трускавця вони не поверрнеуті, і можна лише здогадуватися про їхну трагічну долю. Хоча ЛКП повинно було відловити тварин, простерилізувати, вакцинувати та привезти назад до Трускавця.

Андрій Садовий пообіцяв взяти цю ситуацію на контроль.

Марта Кобринович,
спеціально для "Щоденного Львова".

Фото автора.

Щоденний Львів

Коментарі  
народ[13.07.18 19:13]
І після цього чмо-Садовий хоче ствердити, що Львів це Європейське місто???!!!
олександр[13.07.18 19:12]
Садового собаку треба в Лев здати
олександр[13.07.18 19:12]
Садового собаку треба в Лев здати

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics