Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

Львівському СІЗО бракує то води, то свіжого повітря

Прокуратура Львівської області внесла подання міському голові Львова та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області з вимогою вжити негайних заходів для забезпечення водопостачанням Львівське СІЗО.

Підставою для такого подання стали результати перевірки, в ході якої виявлено порушення прав ув’язнених на відповідні житлово-побутові умови утримання внаслідок відсутності належної подачі води і сталої роботи системи каналізації. Адміністрація установи, повідомляє прес-служба прокуратури у Львівській області, не вжила заходів для вирішення цієї проблеми.

На переконання прокуратури, погане водлпостачання Львівського СІЗО зумовлене також бездіяльністю і неналежним виконанням службових обов’язків посадовців Львівської міської ради і комунального підприємства «Львівводоканал», які не провели необхідних ремонтних робіт. Через це прокуратура Львівської області має намір притягнути винуватців до відповідальності.

У коментарі для «ЩЛ» Мирослав Демків, речник управління Департаменту виконання покарань у Львівській області, сказв, що проблеми у СІЗО з водопостачанням є тільки на третьому поверсі, але це через низький тиск у трубах. Департамент вже написав листа у "Львівводоканал", щоб той вирішив цю проблему. У "Львівводоканалі" запевнили, що ці проблеми тимчасові, і вони пов'язані з ремонтом дороги на вул. Городоцькій, через що зменшений тиск подачі води у цей район міста".

Водночас "Львівводоканал" бере на себе зобов'язання замінити труби до СІЗО якраз під час ремонту цієї вулиці. Ув'язнені на третьому поверсі водою забезпечені, У кожній камері є бачок для питної води, а також доставляють технічну воду в «баклажках» - для зливу каналізації. Інших проблем із каналізацією в СІЗО немає», - зауважив Мирослав Демків.

Правозахисниця Лідя Тополевська на прохання "ЩЛ" прокоментувати цю проблему водопостачання заявила, що найбільший клопіт СІЗО – це перенаселення: відсутність найнеобхіднішого життєвого простору і свіжого повітря для затриманих. Особливо це допікає у спекотний період.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics