Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/13

Львівському СІЗО бракує то води, то свіжого повітря

Прокуратура Львівської області внесла подання міському голові Львова та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області з вимогою вжити негайних заходів для забезпечення водопостачанням Львівське СІЗО.

Підставою для такого подання стали результати перевірки, в ході якої виявлено порушення прав ув’язнених на відповідні житлово-побутові умови утримання внаслідок відсутності належної подачі води і сталої роботи системи каналізації. Адміністрація установи, повідомляє прес-служба прокуратури у Львівській області, не вжила заходів для вирішення цієї проблеми.

На переконання прокуратури, погане водлпостачання Львівського СІЗО зумовлене також бездіяльністю і неналежним виконанням службових обов’язків посадовців Львівської міської ради і комунального підприємства «Львівводоканал», які не провели необхідних ремонтних робіт. Через це прокуратура Львівської області має намір притягнути винуватців до відповідальності.

У коментарі для «ЩЛ» Мирослав Демків, речник управління Департаменту виконання покарань у Львівській області, сказв, що проблеми у СІЗО з водопостачанням є тільки на третьому поверсі, але це через низький тиск у трубах. Департамент вже написав листа у "Львівводоканал", щоб той вирішив цю проблему. У "Львівводоканалі" запевнили, що ці проблеми тимчасові, і вони пов'язані з ремонтом дороги на вул. Городоцькій, через що зменшений тиск подачі води у цей район міста".

Водночас "Львівводоканал" бере на себе зобов'язання замінити труби до СІЗО якраз під час ремонту цієї вулиці. Ув'язнені на третьому поверсі водою забезпечені, У кожній камері є бачок для питної води, а також доставляють технічну воду в «баклажках» - для зливу каналізації. Інших проблем із каналізацією в СІЗО немає», - зауважив Мирослав Демків.

Правозахисниця Лідя Тополевська на прохання "ЩЛ" прокоментувати цю проблему водопостачання заявила, що найбільший клопіт СІЗО – це перенаселення: відсутність найнеобхіднішого життєвого простору і свіжого повітря для затриманих. Особливо це допікає у спекотний період.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас