Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/07/13

Презентацію книги Фаріон у Херсоні атакували комуністи

Херсонські комуністи заблокували вихід з будівлі, де народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон презентувала свою книгу "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". Представники херсонського обкому КПУ заблокували другий вихід з будівлі Будинку творчості на вулиці Суворова - ворота у внутрішній двір, шістьма автомобілями, передає "Преступности.НЕТ". Напередодні презентації під будівлею комуністи вступили в конфлікт зі "свободівцями".

Нова бійка почалася з того, що журналісти, які перебували всередині будівлі на презентації книги, захотіли вийти з Будинку творчості, проте двері головного входу "свободівці" заблокували палицею, бо комуністи намагалися увірватися в приміщення.

Як з'ясувалося, ворота у внутрішній двір також були заблоковані - тільки вже комуністами, які шістьма автомобілями, на одному з яких виднілася наліпка Компартії, перекрили вихід. "Свободівці" підійшли до цих воріт зсередини і почали суперечку з комуністами, ті у відповідь почали кидати каміння за ворота у бік активістів ВО "Свобода".

Після закінчення презентації Фаріон вийшла з будівлі через "живий коридор", який організували міліціонери, і під образливі вигуки з боку комуністів, поїхала.

Раніше повідомлялося, що презентація книги Фаріон супроводжувалася сутичками, зокрема, й в Донецьку, Києві, Одесі та інших містах. Про це повідомляє Newsru.ua.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас