Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
04/07/13

18 вулиць та площ Львова стануть пішохідними

Цього року Львівська міська рада розпочала першу стадію реформи паркування і пішохідного простору в центральній частині міста, інформує прес-служба ЛМР.
Перший крок у цьому напрямку вже зроблено: на вулиці Валовій розпочала роботу перша платна паркувальна зона. До кінця літа реформа торкнеться і пішохідної зони Старого міста. З території історичного ядра міста в межах його колишніх захисних мурів буде повністю виведено паркування автомобілів. Територія, обмежена пр. Свободи, вул. Гавришкевича, пл. Осмомисла, вул. Підвальною, Валовою у Львові – буде пішохідною зоною.

У пішохідну зону ввійдуть 18 вулиць та площ міста: площі Ринок, Яворського та Катедральна, вулиці Сербська, Галицька, Краківська, Друкарська, Руська, Ставропігійська, Шевська, Беринди, Театральна, Вірменська, Лесі Українки, Яна Жижки, Федорова, Староєврейська, Братів Рогатинців.
Лише трамваї, автомобілі екстрених служб, мешканців пішохідної зони та постачальників товарів у місцеві заклади сервісу та торгівлі зможуть заїхати у пішохідну зону через спеціальні рухомі висувні стовпці – болларди. Такі болларди буде встановлено у трьох місцях – на вул Руській, Памви Беринди та, найімовірніше, Братів Рогатинців.
«На колишніх в’їздах в історичне ядро міста буде встановлено дуже багато велосипедних стійок. Тобто рух велосипедного транспорту в старому місті не буде обмежений. Велосипедисти повинні пам’ятати, що це є пішохідна зона і зважати на пішоходів, адже вони мають там пріоритет.
Болларди будуть встановлені для обмеження руху в старій частині міста і буде опускатись в окремих випадках. Він реагуватиме на проксіміті-мітки, які будуть встановлені на всіх трамваях Львова та посилатимуть електромагнітний сигнал датчику болларда, і він опускається. Автомобілі мешканців будуть внесені у базу даних, і оператор пішохідної зони бачитиме їх за допомогою відеозв’язку та пропускатиме. Рух спецтранспорту теж буде видно за допомогою відеозв’язку, окрім того можна буде телефонувати оператору пішохідної зони», - повідомив Олег Шмід, радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури.
Паркування в денний час в пішохідній зоні буде заборонене. Як розповів Олег Шмід, зараз робочою групою опрацьовується варіант відкриття боллардів на час від 22:00 до 10:00 год. Надалі закриття пішохідної зони будуть обмежувати.

Також цьогоріч планують обладнати закриту парковку зону на площі Міцкевича. «Площа Міцкевича теж потребує впорядкування, тому що зараз там транспортний хаос. Вже розроблено паспорт паркувальної зони на площі Міцкевича, там буде поміщатись 26 автомобілів», - зазначив Олег Шмід.
До кінця 2013 року першу стадію реформи буде завершено. Львів отримає низку наближених до історичного ядра паркувальних зон, а Старе місто - пішохідну зону, обіцяє міська влада.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics