Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/07/13

Черги у ВНЗ очікують наступного тижня – Опора

Черги абітурієнтів, які хочуть подати документи в приймальні комісії вищих навчальних закладів можна очікувати наступного тижня. Про це сьогодні, 4 липня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила представник Громадянської мережі «Опора» Ірина Швець. Посилення вступного ажіотажу, на думку Ірини Швець, обумовлено тим, що наступного тижня всі абітурієнти вже матимуть сертифікати ЗНО і додатки до них.
Донині сервер Центру оцінювання якості освіти не встигав відповідати на всі запити абітурієнтів і видавати інформацію про результатами ЗНО. Оскільки щохвилини на сервер Центру находило по 8 тисяч запитів.
Цьогоріч спостерігачі Громадянської мережі «Опора» вперше за 5 років зафіксували відсутність черг у приймальних комісіях ВНЗ Львова. На думку Ірини Швець, це пов’язано із технічною затримкою надання результатів ЗНО, без яких виші не приймають документи.
Іншою причиною низької вступної активності є подання документів в електронній формі.За даними Міністерства освіти і науки, майже половина вступників подають документи в такому форматі.
Нагадаємо, що 1 липня в Україні почалася вступна кампанія у вищі навчальні заклади. Документи у вищих навчальних закладах прийматимуть до 31 липня. Але ті, хто вирішить складати вступні іспити, мають подати документи швидше – до 20 липня.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас