Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/07/13

78% громадян України все ще хочуть зимової Олімпіади в Карпатах

Більшість українців, а саме 78%, підтримують проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Україні. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Так, згідно з результатами опитування, 78% опитаних позитивно оцінили проведення зимової Олімпіади, 12% - байдужі до цього питання, 9% - негативно оцінили дану ініціативу, 1% - не змогли відповісти.

На думку більшості респондентів, проведення Олімпійських ігор дасть позитивні результати у всіх напрямках, насамперед підвищить туристичну привабливість України, зокрема Карпатського регіону. 90% респондентів прогнозують підвищення інтересу до зимових видів спорту і позитивні зміни в реконструкції та будівництві спортивних об'єктів. Респонденти оцінили готовність України до проведення зимової Олімпіади на 3 бали з 5 можливих.

Найнижчі оцінки отримали наявність і стан спортивних споруд, транспортна інфраструктура і наявність якісного медобслуговування.
Найвищий бал респонденти поставили доброзичливості та гостинності українців.
Основними недоліками проведення такого заходу українці відзначили великі витрати на проведення Олімпіади і подорожчання товарів і послуг.

Президент України Віктор Янукович у ході проекту Діалог з країною заявив, що Україна може подати спільну заявку на проведення Олімпіади у 2022 році. "Ми плануємо взяти участь у боротьбі за право проведення зимових Олімпійських ігор у Карпатах. Зараз ми працюємо навколо цього питання. У нас є така надія".

Про це пишуть Українські новини.

Нагадаємо, що мільярди гривень з державного бюджету були витрачені Україною на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Новозбудований стадіон "Арена Львів" і, навіть, міжнародний аеропорт імені Данила Галицького сьогодні належать до збиткових об'єктів.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас