Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
02/07/13

78% громадян України все ще хочуть зимової Олімпіади в Карпатах

Більшість українців, а саме 78%, підтримують проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Україні. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Так, згідно з результатами опитування, 78% опитаних позитивно оцінили проведення зимової Олімпіади, 12% - байдужі до цього питання, 9% - негативно оцінили дану ініціативу, 1% - не змогли відповісти.

На думку більшості респондентів, проведення Олімпійських ігор дасть позитивні результати у всіх напрямках, насамперед підвищить туристичну привабливість України, зокрема Карпатського регіону. 90% респондентів прогнозують підвищення інтересу до зимових видів спорту і позитивні зміни в реконструкції та будівництві спортивних об'єктів. Респонденти оцінили готовність України до проведення зимової Олімпіади на 3 бали з 5 можливих.

Найнижчі оцінки отримали наявність і стан спортивних споруд, транспортна інфраструктура і наявність якісного медобслуговування.
Найвищий бал респонденти поставили доброзичливості та гостинності українців.
Основними недоліками проведення такого заходу українці відзначили великі витрати на проведення Олімпіади і подорожчання товарів і послуг.

Президент України Віктор Янукович у ході проекту Діалог з країною заявив, що Україна може подати спільну заявку на проведення Олімпіади у 2022 році. "Ми плануємо взяти участь у боротьбі за право проведення зимових Олімпійських ігор у Карпатах. Зараз ми працюємо навколо цього питання. У нас є така надія".

Про це пишуть Українські новини.

Нагадаємо, що мільярди гривень з державного бюджету були витрачені Україною на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Новозбудований стадіон "Арена Львів" і, навіть, міжнародний аеропорт імені Данила Галицького сьогодні належать до збиткових об'єктів.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics