Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/06/13

У Львові презентували новий низькопідлоговий трамвай «Електрон»

Урочиста презентація трамваю відбулася на заводі «Електрон» за участі віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула, перших осіб Львова і області, а також представників з інших регіонів, інформує ЗІК.

Як заявив голова правління заводу «Електрон» Юрій Бубес, вони не перестають виробляти свою традиційну продукцію, але час вимагає інноваційних підходів і розширення виробництва, хоча, як зазначив Бубес, «Електрон» не є новачком в машинобудуванні, адже вже 15 років виробляє продукцію для цієї галузі. Також він заявив, що цей трамвай унікальний на теренах СНД, адже ніде немає трамваю зі стовідсотковою низькопідлоговістю.
«Було багато скептиків, але ми це зробили», – сказав Бубес.

«Сьогодні близько 95% трамвайного парку в Україні отримано у спадок з радянських років. Середній вік цих трамваїв – 30-35 років і за останні 20 років оновлення в основному здійснювалося за рахунок секонд-хенду з Європи», – заявив Вілкул. Також він повідомив, що у програмі активізації економіки передбачено оновлення трамвайного парку в українських містах і важливо, щоб це були трамваї українського виробництва.

Крім того, віце-прем’єр підкреслив, що майже 80% запчастин нового трамваю українського виробництва, а решта – партнерів з Німеччини. Вартість трамваю «Електрон» – 12 млн грн. Кошти були виділені з міського бюджету. За словами Вілкула, це майже вдвічі менше за вартість європейських аналогів. Також він відзначив, що у представленому сьогодні першому українському трамваї на 40% зменшена енергоємність.

«З такою якістю і ціною ми є конкурентоспроможними, тобто підприємство має добру перспективу», – заявив Вілкул. Крім того, віце-прем’єр додав, що Львів у нього асоціюється з піснею «Старенький трамвай». «Я хотів би, щоб місто зберігало свій особливий шарм, але щоб і у Львові, і в інших містах курсували нові трамваї», – сказав Вілкул.


Довідка

Перший низькопідлоговий трамвай «Електрон» має п’ять секцій. Кількість місць для сидіння – 58. Максимальна пасажиромісткість – 250 осіб. Система кондиціонування – GPS і Wi-Fi.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас