Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
24/06/13

Глава МЗС Польщі: Україна не готова до підписання угоди про асоціацію

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що Україна ще не готова до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Про це він заявив у понеділок перед засіданням міністрів закордонних справ країн ЄС у Люксембурзі, передає Радіо Свобода.
Польський дипломат зауважив, що з Україною ведеться інтенсивний діалог. "Ми дуже уважно стежимо, особливо за розвитком подій в двох сферах – виборчій системі та прокуратурі", – сказав Сікорський.

"Наскільки я знаю, в Україні реформи не проводяться, тому сьогодні висновок може бути тільки один: Україна ще не готова до підписання угоди про асоціацію", - заявив він.

За словами дипломата, "нині залежить від української влади, буде підписана угода чи ні".

У той же час, в інтерв'ю журналістам після закінчення Ради ЄС з питань закордонних справ Сікорський закликав українську владу поспішити з виконанням умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію.

За його словами, Брюссель повинен дати оцінку Києву до кінця літа, передає Інтерфакс-Україна.

"Як я говорив вранці, нас турбує те, що Україна може не встигнути виконати умови, від яких залежить підписання угоди про асоціацію. Йдеться про аиборчий кодекс, про закон "Про прокуратуру", про вибіркове правосуддя. Я закликаю українську владу поспішити", - заявив Сікорський.

Польський міністр нагадав, що більше місяця тому зі своїми колегами з Литви, Нідерландів і Данії був у Києві.

"Вже тоді ми говорили українській владі те, про що я кажу вам, що навіть прийняття законів у останній момент є недостатнім. Ми, місія, парламент, країни-члени, комісія повинні оцінити України, а оцінка займе тижні", - зазначив він.

"Тому і тоді й зараз я закликаю: в України є час до кінця літа, якщо вона хоче у Вільнюсі підписати угоду про асоціацію. Якщо не встигне з виконанням умов, у нас буде якийсь план Б. Все залежить від України. Тільки від вашого парламенту залежить прийняття законодавства", - підкреслив Сікорський.

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics