Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/06/13

Посол США в Україні Теффт - дипломат №1 у 2012 році

Державний департамент США визнав діяльність свого посла в Україні Джона Теффта кращою порівняно з роботою інших представників дипмісій у світі в 2012 році. Про це сказано в повідомленні прес-служби Держдепу США. Відповідно до повідомлення, серед всіх представників дипломатичних місій США у світі переможцем премії "Дипломатія із прав людини" став Теффт.

"Посол Теффт сприяв співробітництву, досягненню ефективних результатів у здійсненні зусиль для зміцнення й розвитку демократії, прав людини й верховенства права в Україні. Під його керівництвом посольство в Києві сприяло проведенню (в Україні) низки реформ, включаючи систему кримінального правосуддя (у прийнятті Кримінального процесуального кодексу)", - сказано в повідомленні.

Премія "Дипломатія з прав людини" заснована для визнання заслуг і досягнень голів місій США в інших країнах, які змогли досягти значних результатів у захисті прав людини, з огляду на рівень розвитку демократії в тій країні, де посол виконує свої обов'язки.

Як повідомляло агентство, у травні Теффт виступав за проведення маршу рівності за права ЛГБТ-співтовариств (лесбіянки, гомосексуалісти, бісексуали, трансгендерні люди) у Києві.

Раніше Теффт заявив, що США закликає Україну провести вибори депутатів Верховної Ради в 5 проблемних округах.

У квітні Теффт заявив про готовність країни сприяти реалізації захисту прав інтелектуальної власності в Україні за умови ефективного прийняття й реалізації законів українською владою.

Українські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас