Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/06/13

У Шенгенській зоні ЄС запроваджує суворіший контроль

Європейський парламент схвалив пакет з двох законодавчих актів спрямованих на реформування управління у Шенгенській зоні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на сесії Європарламенту в Страсбурзі. Одним з нововведень реформи є можливість здійснення неоголошених візитів для моніторингу будь-яких спроб введення незаконного прикордонного контролю на внутрішніх кордонах Шенгенської зони.

Згідно із законодавчими актами, під час таких візитів інспекційних команд відповідні країни - члени ЄС - попереджатимуться щонайменше за 24 години. Інспекційні команди будуть складатися з експертів з країн-членів, Єврокомісії та інших агентств і органів Євросоюзу.

Крім того, депутати підтримали нові правила тимчасового відновлення прикордонного контролю на внутрішніх кордонах ЄС. Згідно з рішенням, таке поновлення можливе лише у разі надзвичайних обставин, які можуть становити серйозну загрозу громадському порядку і внутрішній безпеці.

Законодавчі акти передбачають, що відновлення контролю можливе на період від 30 днів до 6 місяців. При цьому, у разі потреби у негайних діях, наприклад, за наявності загроз терористичних атак, контроль на внутрішніх кордонах може встановлюватися на строк до 10 днів. Будь-яке продовження термінів контролю має відстежуватися на рівні Європейського Союзу.

Передбачається, що нові правила будуть прийняті Радою ЄС восени цього року, після чого вони набудуть чинності. Зараз у Шенгенську зону входить 26 країн: 22 з 27 держав ЄС, а також Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн.

Поправки до Шенгенського договору були узгоджені з Європейською комісією, Європарламентом і урядами країн-учасниць.


УНІАН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас