Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
12/06/13

У Шенгенській зоні ЄС запроваджує суворіший контроль

Європейський парламент схвалив пакет з двох законодавчих актів спрямованих на реформування управління у Шенгенській зоні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на сесії Європарламенту в Страсбурзі. Одним з нововведень реформи є можливість здійснення неоголошених візитів для моніторингу будь-яких спроб введення незаконного прикордонного контролю на внутрішніх кордонах Шенгенської зони.

Згідно із законодавчими актами, під час таких візитів інспекційних команд відповідні країни - члени ЄС - попереджатимуться щонайменше за 24 години. Інспекційні команди будуть складатися з експертів з країн-членів, Єврокомісії та інших агентств і органів Євросоюзу.

Крім того, депутати підтримали нові правила тимчасового відновлення прикордонного контролю на внутрішніх кордонах ЄС. Згідно з рішенням, таке поновлення можливе лише у разі надзвичайних обставин, які можуть становити серйозну загрозу громадському порядку і внутрішній безпеці.

Законодавчі акти передбачають, що відновлення контролю можливе на період від 30 днів до 6 місяців. При цьому, у разі потреби у негайних діях, наприклад, за наявності загроз терористичних атак, контроль на внутрішніх кордонах може встановлюватися на строк до 10 днів. Будь-яке продовження термінів контролю має відстежуватися на рівні Європейського Союзу.

Передбачається, що нові правила будуть прийняті Радою ЄС восени цього року, після чого вони набудуть чинності. Зараз у Шенгенську зону входить 26 країн: 22 з 27 держав ЄС, а також Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн.

Поправки до Шенгенського договору були узгоджені з Європейською комісією, Європарламентом і урядами країн-учасниць.


УНІАН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics