Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/06/13

Уряд ЗАЗдрить імпортним автовиробникам

Введення мит на імпортні автомобілі знизило їх привабливість і призвело до скорочення обсягів продажів. Тоді як українським виробникам вдалося поліпшити свої показники за обсягами збуту. Ця тенденція буде надавати не тільки позитивний вплив на автомобілебудівну галузь, але і допоможе поліпшити торговельний баланс. Таку думку висловив Олексій Андрейченко, старший аналітик з машинобудівної галузі інвесткомпанії "АРТ Капітал", коментуючи травневі підсумки продажів нових автомобілів.

Статистика продажів показала 25%-ве зниження продажів до 15,1 тисяч авто. ЗАЗ вийшов на перше місце, продавши в травні 1688 машин і захопивши 11.1% ринку. Hyundai спустився на друге з 1413 машинами та часткою ринку 9%. Частка імпортних автомобілів в загальних обсягах продажів впала з 92% у квітні до 79% у травні.

"Травневий спад був прогнозований після того, як українці в квітні кинулися в автосалони купувати імпортні машини за старими цінами. Спад на ринку може протривати в перші місяці літа, тоді як попит на нові машини буде накопичуватися. Але на продажах машин вітчизняного випуску це , швидше за все, не позначиться. Продажі Богдан Моторс і Укравто не постраждали від збільшення імпортних мит ", - зазначив Андрейченко.

Водночас аналітик визнає, що вже перші результати від введення мит на іномарки зарубіжного виробництва дають можливість позитивно оцінити дії української влади в цьому напрямку.

"Для Міністерства економічного розвитку і торгівлі зниження частки імпорту має послужити позитивним сигналом того, що мита на імпортні авто починають позитивно впливати на торговий баланс", - зазначив аналітик.

Нагадаємо, раніше Ігор Прасолов, міністр економічного розвитку і торгівлі України, заявив, що мита - тимчасовий захід, який допоможе українським автомобілебудівним підприємствам зміцнити свої позиції на внутрішньому ринку, залучити на свої потужності збірку іноземних автомобілів, а також скоротити обсяги імпорту, які вимивають з країни валюту.

Нещодавно компанія Geely заявила про можливість складання своїх автомобілів на території України. Нещодавно Ігор Прасолов під час зустрічі з послом Японії в Україні Тоічі Саката запросив японські компанії побудувати завод з виробництва автомобілів на території нашої країни.

"Ми хотіли б створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України і випускали на нашій території лінію своїх автомобілів", - сказав глава МЕРТ.

Українські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас