Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/06/13

Кличко пропонує призупинити акцію "Вставай, Україно!" на літні канікули

Лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко вважає доцільним призупинити проведення акції опозиції "Вставай, Україно!" на літній період. Про це він заявив у вівторок, 11 червня, відповідаючи на запитання про успішність акції "Вставай, Україно!", передає "Інтерфакс-Україна". "Я думаю, що це питання ми будемо точно так само погоджувати з лідерами опозиції фракцій "Батьківщина" та "Свобода", й на період літніх відпусток і найменшої активності (політичної) ці акції не будуть проводитися", - повідомив він.

"А восени ми знову продовжимо тур по Україні, по містах, де ми будемо зустрічатися з українцями, з нашими виборцями, щоб почути позицію кожної людини і викласти нашу позицію щодо тих процесів, які відбуваються не тільки в стінах Верховної Ради, а й у державі", - уточнив політик.

На думку Кличка, у період літніх відпусток і низької політичної активності населення акція буде не досить ефективною, проте він упевнений у необхідності зустрічатися з українцями в такому форматі.

"Наскільки вона (акція) буде ефективна влітку - велике питання", - зазначив політик.

Акція "Вставай, Україно!" почалася 14 березня в Вінниці, опозиція провела ходу в низці українських міст. Планувалося завершити акцію ходою у Києві 18 травня, проте пізніше опозиція вирішила продовжити протестні заходи. На нещодавню акцію опозиції в Хмельницькому 9 червня Кличко не приїхав з невідомих причин.

Додамо, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає політиків відмовитися від використання мовних та історичних антагонізмів у політичних та виборчих технологіях.

"Я звертаюся до владної команди, опозиції, громадянського суспільства, істориків, інтелектуалів, патріотів з проханням зупинити розгортання холодної громадянської війни, не доводити справжність свого патріотизму, щирість свого українолюбства, викриваючи рани складної української історії. Політики, припиніть рвати електорат на свої приватні шматки, розпалюючи ідеологічний розбрат минулого, влаштовуючи війни пам'ятників, мов та орденів. Це жорстоко та самовбивчо", - написала Тимошенко у статті "День Європи".

"Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції "Вставай, Україно!" та так званого антифашистського руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - заявляє вона.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас