Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
10/06/13

Янукович передасть владу Кличку?

На президентських виборах 2015 року може бути реалізований сценарій вибору наступника чинного глави держави Віктора Януковича з-поміж лідерів опозиції. Такий прогноз висловив експерт Володимир Стус в ефірі "Ера-FM" 9 червня.

"На мій погляд, варто очікувати, що на наступних президентських виборах буде реалізовано сценарій вибору наступника Януковича серед лідерів опозиції. У цьому плані Віталій Кличко є найбільш імовірною кандидатурою. Янукович - це представник аристократії, що формується. Саме ця аристократія обере наступника Януковича з опозиційного табору, якого вона також контролюватиме. Не буде це Кличко - буде Яценюк чи інший... Це буде варіант "Ющенко-2", коли прийде кандидат з опозиційними гаслами, близькими до народу, казатиме правильні речі, як Ющенко на Майдані. А потім ми побачимо те ж саме, що вже відбулося", - сказав Стус.

За його словами, українські партії та українські політики - це "предмети одноразового вжитку". "Вони приходять на опозиційній хвилі: "Ми команда професіоналів, антикризові менеджери, справжні професіонали і патріоти". Прийшовши, роблять усе навпаки: утискають соціальну спрямованість економіки, дерибанять бюджет, розводять корупцію", - зазначив Стус.

А ось голова фракції "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" у Верховній Раді Олег Тягнибок вважає завданням опозиції не допустити проходження в другий тур виборів президента в 2015 році Януковича. "Мені здається, що програші опозиції в минулому парламенті були в тому, що вони не вміли ставити надзавдання перед собою... Нам потрібно ставити завдання, щоб Янукович взагалі у другий тур не пройшов. Це має бути завданням сьогоднішньої опозиції", - заявив Тягнибок.

Водночас наприкінці травня лідер партії "УДАР" Віталій Кличко зазначив, що ще рано говорити про єдиного кандидата від опозиції на виборах президента. Про це він сказав у відповідь на запитання з приводу того, що його рейтинг майже зрівнявся з рейтингом президента Віктора Януковича.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас