Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
10/06/13

Янукович відпустить Тимошенко в Європу до 15 вересня

Президент України Віктор Янукович може відпустити Юлію Тимошенко на лікування до Європи, за умови, що екс-прем'єр виконає низку умов. Про це 9 червня повідомили джерела "Главкому". Головна вимога, яку висуває в такому випадку президент, - гарантії від Європи, що Тимошенко не матиме права вільних переміщень, зустрічей, а також участі у політичних подіях в Україні. "Всі домовленості стосуються, швидше за все, обмеження політичної активності", - зазначає експерт-міжнародник Валерій Чалий. До президентських виборів Тимошенко, у разі вивезення за кордон, повинна буде переважно відмовчуватися, і не закликати опозицію і народ на боротьбу з нинішньою владою. З одного боку, очікувати такого від Тимошенко - абсурдно. З іншого, якщо оцінювати її останній лист, то початок справі зроблено. У ньому вона вже "кличе" владу і опозицію сісти за круглий стіл переговорів. А також радить опозиції не марнувати часу і "не вимагати відставки уряду Азарова, міністра Захарченка або інших політичних блазнів".
За даними "Главкому", Тимошенко, згідно з домовленістю української влади і Заходу, може покинути Україну до 15 вересня.

Довідка

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією 2009 року. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.
9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії в Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).
28 лютого генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що Тимошенко поки що не перевозять з Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці №5 в Качанівську виправну колонію, щоб не загострювати ситуацію навколо неї.
30 квітня ЄСПЛ визнав незаконність арешту Тимошенко, але не знайшов порушення прав щодо її скарги на застосування катувань. У той же час юристи та політики по-різному інтерпретували, чи встановив суд політичну мотивацію арешту.
Окремо згадаємо: у квітні 2012 року Ангела Меркель заявила про бажання привезти Тимошенко на лікування до Німеччини.
13 травня 2013 року захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що Тимошенко не погодиться на лікування за кордоном і вимагатиме юридичної та політичної реабілітації.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас