Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/06/13

У Стрийському парку за спонсорські кошти посадили 13 молодих магнолій

Упродовж років львів’яни докладали чимало зусиль для озеленення свого міста, так і сьогодні управління екології та благоустрою спільно з ЛКП «Зелений Львів» проводить щоденну клопітку роботу з покращення стану озеленення міста в цілому та міських парків зокрема, інформує прес-служба ЛМР.

Кілька років тому у Стрийському парку була висаджена алея з 18 магнолій. Сьогодні з них залишилось лише 3, які цьогоріч уперше цвіли. Цьогоріч з ініціативи мешканців було закуплено 13 нових саджанців магнолії.

«На місці знищених дерев за спонсорські кошти було висаджено 13 нових магнолій. Мешканці, побачивши не найкращу ситуацію в парку, профінансували закупівлю дерев, а силами ЛКП «Зелений Львів» вони були висаджені. Ціна за саджанець - 250 грн», - зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.
Однак елементи вандалізму спостерігаються не лише у парках. На вулицях біля нового стадіону знищено майже 20% нововисаджених лип. Хоча є й інші випадки, коли мешканці самі долучаються до озеленення міста.

«Приємно, що це відбувається не лише в парках, є така ініціатива, коли на площі Ринок висадили липу та зробили для неї огорожу за спонсорські кошти. Меценати витратили на це 2 тис грн», - додав Андрій Павлів.

Відтак, департамент містобудування та управління екології та благоустрою просить львів’ян берегти зелені насадження та зберігати їх для наступних поколінь.

Щоденний Львів

Коментарі  
Lvivianka[13.06.04 09:20]
Чому піклується "Зелений Львів" тільки про Стрийський парк. Адже у Львові є ще цілий ряд парків. Зокрема парки Снопківський, Залізна вода ті інші. Чому про них забули?

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас