Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/06/13

Рейтинг найбагатших мешканців Львова

Віталій Антонов
Віталій Антонов
Глава концерну "Галнафтогаз" Віталій Антонов очолив рейтинг найбагатших мешканців Львова за версією журналу Forbes.

Його статки оцінюють у $ 264 мільйонів, пише видання, інформує Українська правда.

За його інформацією, у Львові майже немає мультимільйонерів, а мільярдерів немає взагалі.

"Вхідний квиток" до десятки найбагатших городян коштує всього $ 12 мільйонів, тоді як статки одесита, який посів 10-е місце в подібному рейтингу, Forbes оцінив в $ 42 мільйони, а дніпропетровця - в $ 67 мільйонів ", - пише видання.

Друге місце серед найбагатших львів'ян отримав власник ФК "Карпати" Петро Димінський. Його статки оцінюють у 170 мільйонів.

Третє місце у Тараса Барщовського, який є власником холдингу TB Fruit, який об'єднує переробні заводи, яблучні сади і транспортну компанію. Його статки оцінюють в 141 мільйон доларів.

Четверте місце в Івана Залізного. Він створив компанію "Оліяр", яка сьогодні входить до трійки найбільших українських експортерів олії. Його статки видання оцінює в 75 мільйонів.

П'яте місце належить Тарасу Кіцмею. Кіцмей створив третю за величиною аутсорсингову компанію в Україні - SoftServe. На нього працює більше 2500 програмістів, з них 2000 з гаком у Львові. Статки Кіцмея оцінюють у 38 мільйонів.

Шосте місце зайняв львів'янин Богдан Козак. Йому належить мережа продуктових супермаркетів "Рукавичка". Статки Козака видання оцінило в 26 мільйонів.
Сьоме місце в Миколи Кмітя, IDS Borjomi. Українці зобов'язані Кмітю появою мінералки "Моршинська", виробництво якої він налагодив у 1995-му. Його статки оцінюють у 25 мільйонів.

Восьме місце в Ореста Вовка, статки якого становить 15 мільйонів доларів. Йому належать фірми "Ензим" і "Кормотех".

Дев'яте місце здобув Іван Охабскій, який володіє 99,9% акцій Львівського лікеро-горілчаного заводу. Його статки - $ 14 мільйонів.

Десяте місце у Роман Федишина, якому належать ринки "Шувар" і "Столичний". Його статки оцінюють у $ 12 мільонів.При розрахунку статків львівських бізнесменів редакцією враховувалися всі активи (підприємства, нерухомість, земельні ділянки, пакети акцій, предмети розкоші), а також M & A-угоди учасників списку.

При розрахунку вартості непублічних компаній використовувалася інформація про їх виручці, виробництві, прибутку, боргах станом на 30.06.2012 року.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас