Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/05/13

У Microsoft відберуть Skype?

Один з найбільших виробників мережевого устаткування - каліфорнійська компанія Cisco Systems - оголосив про наміри переконати другий за рівнем європейський суд у тому, що купівлю Skype з боку Microsoft слід анулювати. Якщо Cisco вдасться переконати суд загальної юрисдикції у Люксембурзі у своїй правоті, то Європейська комісія може де-факто анулювати свій дозвіл. При цьому експерти сумніваються у перспективності такого кроку. Незалежні юристи кажуть, що операція з купівлі Skype вже не буде скасована у будь-якому випадку, але Брюссель може зажадати від Microsoft компенсацій або різного роду концесій. Раніше операція була схвалена без будь-яких додаткових умов.

Повідомляється, що Cisco буде намагатися оскаржити угоду спільно з італійським постачальником інтернет-телефонії Messagent SpA. Вони збираються надати суду так званий маніфест про помилки, допущені після схвалення угоди у 8,5 млрд дол. Очікується, що компанії будуть робити акцент на те, що і Microsoft, і Skype є домінуючими гравцями у своїх сферах, і їх об'єднання не йде на користь конкурентному ринку. Слід зазначити, що в історії Єврокомісії були випадки, коли Брюссель справді переглядав раніше прийняті рішення.

Останній такий випадок стався у 2002 р., коли справа стосувалася об'єднання компаній Sony Music і BMG Record. Однак, своєю чергою, Microsoft може подати апеляцію на рішення до Європейського суду - вищої судової інстанції Європи.

Нагадаємо, Microsoft закрив операцію із придбання сервісу інтернет-телефонії Skype у жовтні 2011 р. Купівля Skype у групи приватних інвесторів обійшлася у 8,5 млрд дол.

Cisco Systems Inc. - найбільший у світі виробник мережевого устаткування, призначеного для обслуговування мереж видаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IР-комунікацій і корпоративного ринку. На даний час у компанії працюють 63 тис. осіб. Заснована у 1984 р. Cisco - одна з найбільших у світі американських транснаціональних компаній, що спеціалізуються в галузі високих технологій. Спочатку займалася тільки корпоративними маршрутизаторами. Cisco називає себе "світовим лідером у галузі мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет". Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. На чолі компанії тривалий час перебуває президент і генеральний директор Джон Чемберс.

У першому кварталі 2013 фінансового року (завершився 27 жовтня 2012 р.) чистий обсяг продажів компанії Cisco збільшився на 6%, склавши 11,9 млрд дол., а чистий прибуток зріс на 18% - до 2,1 млрд дол. (при розрахунку за принципами GAAP). При розрахунку без використання принципів GAAP чистий прибуток Cisco склав 2,6 млрд дол.

Компанія Skype була створена у 2003 р., а вже у 2005 р. eBay Inc. купив її за 3,1 млрд дол. Пізніше контрольний пакет був проданий групі інвесторів за 1,9 млрд дол. готівкою і 125 млн дол. у цінних паперах.

У 2010 р. щомісячна аудиторія активних користувачів програми Skype становила 124 млн чоловік, лише 8,1 млн з яких користувалися платними послугами, здійснюючи дзвінки зі Skype на стаціонарні та мобільні телефони. За підсумками 2010 р., чисельність користувачів Skype склала 170 млн чоловік, а трафік голосового і відеозв'язку сервісу досяг 207 млрд хвилин.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics