Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/05/13

Свято Героїв у Львові

Відповідно до рішення Львівської обласної ради від 4 травня 1999 року № 144 «Про відзначення Свята Героїв» зі змінами, внесеними рішенням від 15 травня 2012 року № 497, щорічно у четверту неділю травня у Львівській області вшановують пам’ять героїв національно-визвольних змагань. У неділю, 26 травня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Свята Героїв. Розпочалися урочистості із покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Опісля учасники заходу переїхали до Білогорщі, де поклали квіти головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу, та провели громадське віче.Біля пам’ятника Роману Шухевичу також відбулися урочисте запалення Вогню Героїв та старт естафети за участю студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Також відбулося відкриття відновленої пам’ятної таблиці на честь головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича. На завершення заходів в селі Білогорща, всі учасники заходу та гості відвідали Меморіальний музей Романа Шухевича.
Заходи з відзначення Свята продовжились біля пам’ятника Степану Бандері, де відбулися покладання квітів та громадське віче. Опісля учасники урочистостей сформували колону та рушили урочистим маршем від вул. С.Бандери по вул. Коперника до просп. Свободи, зупиняючись та покладаючи квіти до пам’ятних дошок, присвячених видатним діячам боротьби за незалежність України.
Завершення урочистостей відбулося на проспекті Свободи, де урочистим маршем пройшли колони громадських організацій, учнівської молоді, ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Свято Героїв було встановлене рішенням Збору ОУН (1941р.) для вшанування пам’яті про відважних борців за волю України, які загинули у травні – Миколи Міхновського (загинув 3 травня 1924 року), Головного отамана УНР Симона Петлюри (загинув 25 травня 1926 року), полковника Євгена Коновальця (загинув 23 травня 1938 року).

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас