Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
06/05/13

У Шевченківському гаю – фестини «Велика гаївка». Фоторепортаж

Великдень у Львові. Справжнє родинне свято триває у Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) – великодні гаївки, майстер-класи народних танців, лицарські бої. Фестини «Велика гаївка» триватимуть сьогодні та завтра, інформує прес-служба ЛМР.
ос
Вже вдев’яте Музей народної архітектури та побуту робить Фестини «Велика гаївка». В основі програми – традиційні обрядові забави: гаївки, веснянки, риндзівки. Цього року Фестини відбуваються одночасно на 8 майданчиках.

Для найменших відвідувачів є галявина «Вербові котики», яка триватиме 5-6 травня. Також є галявина для мам із зовсім маленькими дітьми. Особливість цьогорічних святкувань – хода, адже відновлено такий давній звичай як калаткарство.

«На обливаний понеділок ми матимемо також велику програму. Усі, хто до нас зайде, потраплять у вир гаївкового дійства, тому що будуть задіяні у «кривий танець» і матимуть можливість пройтися так до головного місця нашого святкування - на галявину біля церкви», - розповіла Надія Дзвоник, координатор програм Музею народної архітектури та побуту.

Також в музеї облаштовано спеціальну «Галявину українського Середньовіччя», яку представляє заповідник «Тустань». Тут проходять лицарські бої, турніри та ігри. Діє і «Галявина Козацтва». Кожен має можливість побачити традиції та обряди козаків, а також спробувати себе на кмітливість, спритність та силу, отримати титул «Справжнvього козака» та почастуватися кулішем.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас