Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/04/13

Львівська облрада не захотіла, щоб Канівець-тушка склав мандат

Львівська облрада не підтримала ініціативу фракції УДАР з вимогою до народного депутата Олега Канівця, який 4 квітня написав заяву про вихід з опозиційної фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, скласти депутатський мандат.

Про це 26 квітня з сесійної зали повідомив кореспондент IA ZIK.

З ініціативою прийняти звернення до Канівця у Львівській облраді виступила фракція партії УДАР. На думку депутатів, Канівець, вийшовши з фракції «Батьківщини» у ВРУ, зрадив всіх українців, переступив через поняття честі і гідності.

У свою чергу присутній на сесії обласної ради Олег Канівець вкотре пояснив, що його вихід з фракції пов’язаний з особистим конфліктом з керівництвом партії та її куратором на Львівщині Віктором Швецем.

«Канівець був, є і залишається опозиційним політиком до режиму Януковича, до цієї злочинної банди, яка керує сьогодні Україною. Моя політична позиція не змінилася ні на йоту, тому я не вважаю, що порушив присягу», – заявив Канівець.

У результаті на сесії депутатам забракло голосів для прийняття рішення навіть за основу. «За проголосували лише 48 із потрібних 59 депутатів.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас