Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/04/13

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл агітують за російську мову

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл за дорученням районних відділів освіти переконують батьків обирати російську як другу іноземну мову з 4-го чи 5-го класу.

Про це сьогодні сказав депутат Святослав Шеремета на засіданні сесії Львівської облради під час обговорення Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 рр.

За його словами, до нього звернулися батьки і вчителі, які стурбовані таким станом справ. "Директори апелюють до того, що це менше навантаження на учнів, бо вони і так знають (російську мову, - ред.). Це означає, що діти позбавляються європейської перспективи вивчення двох-трьох європейських мов",- зазначив депутат.

В. о. директора департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін зазначив, що жодних вказівок щодо вивчення російської немає. Він додав, що минулого року були запити щодо вивчення російської у Золочівському районі.

Нагадаємо, як повідомляв міністр освіти Дмитро Табачник, 20% українських випускників не хочуть писати ЗНО українською мовою.

Zaxid.net

Коментарі  
сонечко[13.04.26 16:37]
Це тому,що у Києві,взагалі ,не чути укр.мови ,лекції читають на рос.,то як можна іспити складати українською? А писати....журналісти у статтях роблять помилки ,бо у школі не вчать добре. Ото ж і маємо суржик і тому не маємо правильної,мелодійної, вишуканої ,літературної української мови !!! А наша мова по красі і мелодійності має друге місце у світі,після італійської.
київ[13.04.26 12:39]
ЗАМОВНИК РАША ПУТІНА ВИКОНУВАЧ МЕЖИГІРСЬКІЙ

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас