Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
26/04/13

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл агітують за російську мову

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл за дорученням районних відділів освіти переконують батьків обирати російську як другу іноземну мову з 4-го чи 5-го класу.

Про це сьогодні сказав депутат Святослав Шеремета на засіданні сесії Львівської облради під час обговорення Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 рр.

За його словами, до нього звернулися батьки і вчителі, які стурбовані таким станом справ. "Директори апелюють до того, що це менше навантаження на учнів, бо вони і так знають (російську мову, - ред.). Це означає, що діти позбавляються європейської перспективи вивчення двох-трьох європейських мов",- зазначив депутат.

В. о. директора департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін зазначив, що жодних вказівок щодо вивчення російської немає. Він додав, що минулого року були запити щодо вивчення російської у Золочівському районі.

Нагадаємо, як повідомляв міністр освіти Дмитро Табачник, 20% українських випускників не хочуть писати ЗНО українською мовою.

Zaxid.net

Коментарі  
сонечко[13.04.26 16:37]
Це тому,що у Києві,взагалі ,не чути укр.мови ,лекції читають на рос.,то як можна іспити складати українською? А писати....журналісти у статтях роблять помилки ,бо у школі не вчать добре. Ото ж і маємо суржик і тому не маємо правильної,мелодійної, вишуканої ,літературної української мови !!! А наша мова по красі і мелодійності має друге місце у світі,після італійської.
київ[13.04.26 12:39]
ЗАМОВНИК РАША ПУТІНА ВИКОНУВАЧ МЕЖИГІРСЬКІЙ

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics