Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

Львівська влада підписала Меморандуму про співпрацю з Федерацією канадських муніципалітетів

Сьогодні, 22 квітня, відбулось урочисте підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Федерацією канадських муніципалітетів, що впроваджує проект міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України». Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Документ було укладено для запровадження офіційних відносин заради реалізації ініціатив, скерованих на економічний розвиток Львівщини. Своїми підписами офіційне партнерство закріпили голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та Керол Кардіш, директор програми «Місцевий економічний розвиток міст України» у Східній Європі, ФКМ-Інтернешенл.
Згідно з положеннями Меморандуму сторони домовилися співпрацювати у сфері реформування економіки та місцевого самоврядування, вдосконалення міжвідомчої співпраці, спрямованої на економічне зростання та розвиток територіальних громад області.
«Будь-яка взаємодія з міжнародними організаціями є важливою для нашоъобласты, адже вона відкриває Львівщину для світу і відкриває нам можливість до залучення не так фінансових, як інтелектуальних та емпіричних ресурсів», – відзначив голова ЛОДА Віктор Шемчук.
Також він наголосив, що органи місцевого самоврядування повинні діяти задля спільної мети, а саме - ефективного економічного розвитку Львівщини.
«Завдяки підписанню цього Меморандуму, працівники наших муніципалітетів отримають значні знання та досвід від канадських колег», – сказав керівник області.
Також під час зустрічі було обговорено план реалізації Меморандуму, зокрема, можливість розробки Комплексної стратегії розвитку Львівщини.

Довідка:
Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) – це організація, яка об’єднує муніципальні органи влади Канади. ФКМ вбачає свою мету в удосконаленні якості життя та сприянні тривалому розвитку місцевих громад шляхом створення міцних, дієвих і відповідальних муніципалітетів. Організація створена у 1901 році, до її складу входить близько 2000 міст і містечок різного розміру, що представляють інтереси більне ніж 92% населення Канади. ФКМ є виконавцем проекту «Місцевий економічний розвиток міст України».
Проект міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» спрямований на створення сприятливого клімату для економічного розвитку в Україні та зміцнення демократії, реалізується з січня 2010 року до грудня 2014 року на національному рівні у партнерстві з Міністерством економіки України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацією міст України. На регіональному й місцевому рівнях проект надає технічну допомогу і сприяє покращенню місцевої економіки в містах Львівської та Дніпропетровської областей. Проект працює у 12 містах-партнерах.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics