Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

У Львові чадним газом отруїлось 56 осіб

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, від початку року у Львові вже трапилося 25 випадків отруєння людей чадним газом, постраждало 56 осіб, 22 із них діти. На жаль, був і один смертельний випадок. Про це інформує прес-служба ЛМР.
Тому фахівці звертають увагу мешканців на правила, які можуть врятувати життя.
«Ми ще і ще раз нагадуємо: чадний газ – це небезпечно. Сумна статистика свідчить про те, що, на жаль, люди легковажать і відтак потрапляють до медичних закладів. А іноді ця легковажність вартує комусь життя. Тому просимо усіх пам’ятати ознаки отруєння чадним газом та у разі їх виявлення негайно викликати швидку», - наголосив керівник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.
За перший квартал 2012 року сталось 49 випадків отруєння чадним газом, 46 осіб постраждало, 18 дітей, 7 смертельних випадків. В 2011 році - за аналогічний період, було 35 випадків, 76 постраждало, 23 дитини, 3 смерті. Серед основних причин – людський фактор.
«Непоодинокою причиною отруєння чадним газом можуть бути пластикові вікна та герметичні двері, які не пропускають кисню. Треба стежити і за тим, щоб газові прилади були встановлені правильно. А головне – самому з ними нічого не робити. Сам мешканець має зрозуміти, що він відповідальний за свої газові прилади, які в нього встановлені. Їх не можна переобладнувати. Для цього є спеціалісти», - наголошує начальник управління експлуатації газового господарства міста Львова ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан.
За інформацією ПАТ «Львівгаз», 80% випадків отруєння чадним газом стається у квартирах, де живуть квартиронаймачі, тобто люди, які не знають цих проблем. Відтак, щоб уникнути отруєння, львів’ян закликають провітрювати квартири, не встановлювати самовільно газових приладів та пускати у квартири сажотрусів, які прочищають димарі.
Довідка
Нагадаємо, чадний газ (окис вуглецю) - безколірний газ без запаху. Отруєння може статись під час роботи бензинових двигунів, при згорянні природного газу, при пожежах та на деяких промислових об'єктах. Велика кількість смертельних випадків відбувається у закритих приміщеннях з відсутнього вентиляцією, наприклад, в квартирах, де встановлені євро вікна без повітрофільтрів та гаражах.
Ознаки та симптоми отруєння чадним газом:головний біль, м'язова слабість, задуха,червоний колір обличчя, потьмарення свідомості, тривала дія чадного газу може привести до смерті.
Перша допомога при отруєнні чадним газом: постраждалого необхідно винести на свіже повітря та негайно викликати машину «швидкої медичної допомоги» за номером 103.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics