Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

В Україні менше літають, а більше "потягують"

За перші три місяці цього року українці стали набагато менше літати всередині країни і трохи більше їздити залізницею, повідомляє Держслужба статистики. Так, по повітрю перевезено лише 1,1 млн пасажирів, це на 20% менше, ніж рік тому. "Залізка", навпаки, збільшила обсяг перевезень, хоча і незначно, всього на 0,2%, або на 200 тис. людей, передає "Сегодня".

Найпопулярнішим, як і колись, залишився автотранспорт - їм перевезено 823 400 000 людей, Або більше половини всіх, хто подорожував. Усього за три місяці кудись їхали, пливли або летіли 1 млрд 622 800 000 пасажирів. Це на 0,8% менше, ніж рік тому, але все одно виходить, що кожен житель України в середньому 12 разів на місяць кудись їздив.

Як роз'яснив експерт з транспортних перевезень Сергій Долгов, в статистиці враховані і приміські автоперевезення маршрутками, якими багато їздять на роботу, тому виходить так багато. А різке падіння авіаперевезень експерт пов'язує з відміною внутрішніх рейсів "Аеросвіту" через його банкрутства.

Як повідомили в прес-центрі "УЗ", зараз на залізниці налічується 19 вагонів, обладнаних підйомниками для посадки у вагон інвалідів-колясочників, а також купе c санвузлами, пристосованими для потреб людей з обмеженими можливостями.

Заявки на перевезення таких пасажирів приймаються не менш ніж за 5 діб до покупки квитка. Це тільки облцентри та станції, через які проходять швидкі фірмові і міжнародні потяги, тому що такі вагони можна причепити тільки до них, а не до звичайних пасажирських.

Раніше повідомлялось, що по старих українських коліях можна їздити не більше як 70 км/год, хоча в Україні впроваджують "швидкісні потяги", які можуть розганятись до 160 км/год.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics