Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
19/04/13

Українці не вірять у незалежність судів

Вибіркове правосуддя, упереджені процеси проти опозиціонерів - такі закиди європейські політики висловлюють на адресу Києва. Більшість українців поділяють цю критику і потерпають за репутацію своєї країни. Половина українців переконана, що українські суди упереджено ставляться до опозиційних політиків. Таким чином вони поділяють критику європейських політиків, які звинувачують Україну у вибірковому правосудді.

Про це свідчить актуальне опитування DW-Trend, проведене у квітні 2013 року на замовлення української редакції Deutsche Welle. У рамках дослідження українська філія Інституту ринкових та соціологічних досліджень IFAK провела репрезентативне опитування тисячі українців віком від 18 до 65 років, які мешкають у містах з населенням понад 50 тисяч мешканців.

Судові процеси проти опозиційних політиків 50 відсотків опитаних вважають упередженими. Лише 19 відсотків учасників дослідження дотримуються портилежної думки. Майже третина (31 відсоток) не мають на це питання однозначної відповіді.

Особливо критичні в цьому питанні мешканці Західної України, а також центру країни. Тут в упередженості правосуддя щодо опозиціонерів переконані 64 відсотки громадян. На Сході критично до процесів над лідерами опозиції ставляться 39 відсотків мешканців, 23 відсотки не поділяють критики. Тобто навіть на Сході чимало українців розцінюють дії української юстиції як упереджені.

Більшість українців вважає також, що ці судові процеси шкодять репутації України та негативно впливають на відносини з Європейським Союзом. Такої думки дотримуються 53 відсотки опитаних. Лише 20 відсотків бачать це інакше.

Менше згоди панує серед українців в питанні, чи запроваджувати Євросоюзу заборону на в'їзд для українських прокурорів, як цього нині вимагають деякі європейські політики. З огляду на вибіркове правосуддя 38 відсотків є прихильниками таких санкцій. Проти таких різких кроків з боку ЄС виступають 23 відсотки опитаних. 39 відсотків не можуть дати щодо цього чіткої відповіді.

Натомість у питанні про незалежність судової системи України громадяни як Сходу, так і Заходу України продемонстрували більше єдності. Майже три чверті опитаних (72 відсотки) переконані, що українські суди не є незалежними. Лише 7 відсотків населення довіряють судам.

Німецька хвиля

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics