Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
03/04/13

Ахметову дозволили вивезти Кіпру 30 мільйонів доларів - Financial Times

Компанія Ріната Ахметова System Capital Management вивела з рахунку в кіпрському банку Laiki 30 млн доларів за два тижні до введення нового податку.

Про це пише "Тиждень" з посиланням на Financial Times.

Як пише видання, президент Кіпру Нікос Анастасіадіс закликав суддів, які розслідують банківську катастрофу в країні, перевірити трансакції, здійснені юридичною фірмою його сім`ї "в першу чергу" намагаючись послабити гнів з боку громадськості щодо переведення кіпріотами, росіянами і українцями коштів з кіпрських банків в останній момент перед запровадженням нового податку і таким чином уникнення "стрижки" своїх незастрахованих депозитів.

Як повідомляє Financial Times, сім’я президента потрапила під пильну увагу після того як кіпрська газета комуністичної партії Haravghi опублікувала список з більш як 100 компаній та власників трьох особистих рахунків, які вивели більше 500 млн доларів з банку Laiki за два тижні до того, як 15 березня Кіпр погодив новий податок на депозити в рамках програми порятунку з боку ЄС і МВФ.

До цього списку, зокрема потрапила компанія Ріната Ахметова, яка є клієнтом фірми сім`ї Анастасіадісів. Так, у перші два тижні березня компанія змогла вивести з банку Laiki 30 млн доларів.

"Напередодні втручання ЄС міжнародні ЗМІ широко повідомляли про потенційну фінансову кризу. Саме тому SCM (System Capital Management) вдалося вжити розумних заходів, щоб зменшити нашу вразливість до банківської кризи на Кіпрі за кілька тижнів та за кілька днів до початку реструктуризації боргу на Кіпрі", - повідомили виданню у компанії Ахметова.

Ще однією примітною особистістю, яка вчасно вивела з Кіпру свої гроші став Андрєй Акімов, президент Газпромбанку, якого як пише Financial Times, називали ймовірним покупцем Laiki після того як Анастасіадіс виграв президентські вибори 24 лютого. 6 березня Акімов вивів з Laiki 2 млн доларів після чого закрив свій рахунок.

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас