Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
03/04/13

«Арена Львів» та «Міжнародний аеропорт «Львів» не мають постійного енергоживлення

Через відсутність фінансування для розрахунків за попередньо виконані роботи усі пусконалагоджувальні роботи та випробовування електронавантажень на обладнання і електромережі стадіону «Арена Львів» та «Міжнародного аеропорту «Львів» припинено. Електроживлення аеропорту і стадіону відбувається за тимчасовими схемами. Про це сьогодні йшлося на нараді під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука за участі голови обласної ради Петра Колодія, заступника міського голови Олега Синютки, керівників структурних підрозділів ОДА та відповідальних організацій.

Під час обговорення було зазначено, що для передачі цих об’єктів експлуатуючим організаціям необхідно завершити незначні обсяги робіт, в тому числі ввести в експлуатацію електропідстанції «Стадіон», «Аеропорт» та лінії електропередач до них.

«Це проблема не лише міста та області, це проблема, на яку повинні звернути увагу й на загальнодержавному рівні, адже така ситуація створює некомфортне середовище як в політикумі, так і в соціумі. Тому ми готові розглянути всі пропозиції щодо вирішення цього питання та налагодити схему спільної взаємодії. Слід іти один-одному назустріч і чітко розуміти, як потрібно діяти», – наголосив Віктор Шемчук.

За результатами обговорення доручено розробити конкретні кроки, що дозволять забезпечити переведення стадіону і аеропорту на постійне електропостачання, а також детально розписати фінансові затрати та часові межі виконання із визначенням відповідальних осіб на кожній ділянці роботи.
Зазначимо, що для завершення робіт і погашення кредиторської заборгованості за вже виконані роботи з реконструкції Львівського аеропорту необхідно 252,6 млн.грн., стадіону «Арена Львів» – 333,96 млн.грн.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics